Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy peugeot 406 2. 0 hdi...

Van egy peugeot 406 2. 0 hdi rhy motorkodos autóm aminek kék színű fustot nyom a kipufogó valaki segítene? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Állítólag a turbó szállt el benne mert ez a turbó.0.6 0.8 ig van skalazva de ez fel lett húzva 1.6 ra, chip is van bele írva azt fogalmam sincs hogy ki és mikor iratta bele, kék füstöt lehel magából és szakaszonkent néha feketét is..

A teljesítmény néha megvan néha nem a vizhofok meg van, a munkatarsam szerint kicsit köpni az olajat mert letekertuk a blokkrol a záró kupakot egy gozolgott és kicsit enyhén kopte az olajat m...irjatok valami javaslatot azon kívül hogy dobjam ki mert eddig jó volt..



#autó #dízel #turbo hiba.
2019. okt. 5. 07:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azt értem mit mondasz de mond mineki mindent itt körülöttem és a közvéleményt vagyok kíváncsi hogy hányan mondanak egy hibát és ha 20 bol 17 pl turbó cserére gyanakszik akkor tudnám hogy annak az a hibája
2019. okt. 6. 06:31
 12/13 A kérdező kommentje:
Most jut eszembe hogy az egr szelep le van falazva. Szóval az nem lehet... Mi lehet szerintetek?
2019. okt. 6. 06:50
 13/13 A kérdező kommentje:
Csak annyit akartam még mondani hogy az egr szelepem be van falazva e úgy is kopi a kék színű fustot meg lomha, pedig aztán van benne chip meg nagy cooler is, de csak akkor kopi ha nyomom a gázt akkor is először fehér színut utánna meg kékesfeheret.... Neha enyhén de tényleg nagyon enyhén dadog az alapjárat
2019. okt. 6. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!