Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Karburátoros Aprilia SR50...

Karburátoros Aprilia SR50 Racing jobb mint a Yamaha Aerox?

Figyelt kérdés
Új lenne és egyszeruen nemtudok donteni!
2010. júl. 15. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
még az injektoros se. hulyeséget teszel, ha megveszed, de az aeroxal is.
2010. júl. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
egyre mennek a szarok.. ha gyorsabbat akarsz akkor ne robogót vegyél hanem ottvan az aprilia rs / rx vagy a többi rendes motor ami gyáriba lehagy egy tuning robogót..
2010. júl. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6-8 százezerért veszel egy robogót? Ne érts félre, nem a robogót fikázom, hanem téged.
2010. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a blokk.

De az Sr olcsóbb, abból se újat érdemes venni hanem a Minarelli hosszú blokkosat 1994től-1997ig.

2010. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sr jobb mert az Piaggio blokkos.

Az aerox már 12 éve ugyan úgy néz ki és ugyan az a minarelli motor van benne mint 12 éve.


Nincs baj a minarelli blokkal, nagyon jó de az újabb robogókat(NRG, SR50, Runner SP) már piaggio blokkal szerelik. Állítólag ez erősebb.

2010. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Figyi nemaz volta kerdes hogy mennyier veszem!!! Utolsó koszi!
2010. júl. 16. 22:42
 7/13 anonim ***** válasza:

ha 2300€-t kiadsz érte, akkor nemvagy komplett. elhiszem, hogy nem ez volt a kérdés, de ezt nemlehet szó nélkül hagyni.


a Mina nem gyenge!!! a Piaggo blokkos robogókat, meg a nem Piaggo-sakat is lehagyom vele, mivel a robogó nem sportra van tervezve. a sport fogalma ott kezdődik, hogy a ballábad alatt van egy váltókar. a jobb lábad alatt meg hátsó fék. és a bal kezednél kuplung. az elsők hozzászólását támogatom. egyik se éri meg. ha tényleg el akarod sz@rni az életed, akkor SR. ha annyira azért nem, akkor Aerox. de ennyiből már új 125öst veszel. nem ilyen kotlókergetőket. ha 5000€-ért veszed, akkoris csak 50es kotlókergető lesz. ennyiért inkább RS 50, RX 50, SX 50, DT 50, NSR 50, TZR 50. vagy: CBR 125, CBF 125, Innova 125, Quannon 125... ne haragudj, de hülye vagy, ha megveszed valamelyiket.

2010. júl. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De nekem robogó kell,azzal cseszném el ha váltosat vennék!És van rá pénz!Nemteccenek a váltos 50es motrok!Ha lenne 125os jogsim akkor azt vennék de 50esben nem éri meg!És én városba,haverokkal járkálsra venném,!!!
2010. júl. 17. 19:50
 9/13 anonim ***** válasza:

az előző vagyok:


kár, de ha úgygondolod, akkor vegyél robogót. még megjegyezném zárójelbe, hogy a keeway váltós 50es supermotommal (a kategóriában a legolcsóbb, ha újon akarod venni) állvahagyom az összes robogót a keeway F-Act-tól kezdve az Aprilia SR-ig bármelyiket. az Aprilia RX, meg az RS még erősebb egy kicsit a keewaytól, de nem sokkal, viszont drágább. de feleslegesen sűrítek neked ezekről. tudodmit? vegyél Aeroxot, és rájösz, hogy hülyeséget csináltál. de vedd meg :) ha nemakarsz életed végéig siránkozni, hogy mit tettél, akkor az Apriliát ne. sok vele a baj. inkább Yamaha

2010. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem..Végül is mást vettem!!!:D DE robogóó!!
2010. júl. 25. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!