Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha automata váltós autót...

Ha automata váltós autót akarok vezetni a jövöben akkor semmi értelme sincs manuális váltóra alkalmas jogosítványt tennem?

Figyelt kérdés

#automata #elavult manuális váltás
2019. okt. 10. 22:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ne szivasd magad, mi van ha megtetszik egy Trabi, nyomatnál vele egy kört és az mondjuk nem hycomat? Opp, máris lőttek neki, vagy b@ssatnál egy 4.2 v8 manuális A8-al, opp máris lőttek. Csináld meg szépen manuálisra, nem kér enni, és legalább ha kezed közé kerűl pár érdekes autó akkor ki tudod legálisan próbálni ;). Én anno megkérdeztem B jogsin, hogy lehet e automatára, csak Pécsen lehetett volna ami 80 km. Teherautó jogsin is megkérdeztem, állítólag nincs az országban csak automata oktató teherautó, mert annak 8 sebességesbek kell lenni (busznak meg 6 minimum ).
2019. okt. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Mert környezetem nyaggat hogy ostobaság csak automatára jogosítvány, mert a manuális az kell mégha nem is akarom használni soha"


ÉS most attól, hogy feltetted a kérdést, és elküldtél mindenkit a fenébe mert te úgyis automatán fogsz vizsgázni, attól majd nem fognak nyaggatni?

2019. okt. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Kiváncsi voltam mások véleményére.

Viszont nekem autó csak eszköz lenne hogy A-ból B-pontba könnyen eljussak, és a legegyszerübb leggyorsabb mód jogsihoz az automata váltós, nem akarok szívni azzal amire nem lesz szükségem.

kB sokan úgy lehetnek hogyha ö szivott a kökorszaki manuállal akkor más is tegye.

kB mint a katonaságba ö szivott, a többi fiatalnak is kellene stb

2019. okt. 11. 08:23
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem szív az őskorszaki manuállal, manapság alap, hogy ha az embernek megvan keze-lába, el tud vezetni egy ilyen autót. Én valószínűleg teliberöhögném azt,aki automatára vizsgázik, mert szerinte szívás megtanulni kuplungozni.

Egyébként automata váltó-párti vagyok, jelenleg is automata autóm van.

2019. okt. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem automatám van, és a világért se cserélném manuálra, de ha neked hónapokig tartana megtanulni nem lefulladni, akkor te bizony ne vezess. Se manuált, se automatát. Ezt a legkomolyabban, bántás nélkül mondom.

Egyre több az automata az tény, de ne korlátozd már magad direktben... Kapsz egy cégautót, kölcsön autó, csereautó, bérlés millió meg egy eset előfordulhat amikor manuálba kell ülnöd

2019. okt. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jelezném, hogy én aki tényleg gyenge képességű (anonim oldal, és vállalom) 2 év után tanultam meg vizsga után rendesen gond nélkül váltani, majd teherautón folytattam, most nehézpóton tanulok, meg befizettem a buszt is, csak kardán hibás :D. Ezzel csak arra akartam kilyukadni, hogy egy nagyon kevés km-t vezető semmihez nem értő gyári munkás is meg tudta csinálni, akkor te is, és ha megcsinálod nem ér hátrány.
2019. okt. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Egyre több az automata kb. 5 év és az új autókból, több lesz az automata, mint a váltós.. 20 éve tettem le a jogsit váltós autóval vizsgáztam 1 évig vezettem. Aztán az első munkám során automatát kellett vezetni, utána 2 autóm is automata volt most is az..tehát 19 éve nem vezettem váltós autót, már nem is tudnék ..lefulladnék minden kanyarban 😂 szóval ez ma már nem téma. Kivéve ha buszvezető vagy kamionos akarsz lenmi.
2020. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!