Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines dízel hanggal?

Benzines dízel hanggal?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2005 Toyota Corolla, 1.4 vvti láncos benzines motorral. Szombaton vettem. Tegnap vettem észre, mintha olyan dízeles hangja lenne. Ez a hang akkor jelentkezik ha megyek vele 15-20 kilométert. Szóval hidegen indításnál, vagy ha már meleg a motor nincs semmi rendellenes hangja csak ha mentem vele 90 feletti tempónál de ezt is csak akkor hallom ha megállok és jár a motor. Mindenképpen elviszem szerelőhöz! Viszont nem hagy nyugodni a dolog. Milyen hiba okozhatja ezt? Vásárláskor nem volt ilyen hangja. Beszoptam?

2019. okt. 11. 02:11
 1/4 anonim válasza:
Azt hiszem ilyenkor a hengerfejnél kell keresni a hibát. Hidrotőke, szelepek. Nem szívtad be. Ilyen korú autóknál mindig van valami hiba. Ezzel számolni kell.
2019. okt. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lánc is lehet cserés, annak is ez a keményedő hang a sürgető jele.
2019. okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hidrotőke
2019. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ismerem a hidrotőke csattogás hangját. Volt olyan autóm aminél nagyon csattogott. Ez más, ez mélyebb hang. Olyan csapágyas, vagy nem tudom. Szerelőm remélem megnézi már jövő héten. Hihetetlen milyen szakember hiány van.... Egy hónapos időpontok egy állapotfelmérésre is. Ez a jó nem? Mielőtt vennél autót nézesd át egy szervizben. Mindenhol ez megy a neten. Jah, csak azt nem írja senki hogy 1 hónap múlva kap az ember időpontotot.
2019. okt. 13. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!