Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E39 olcsón felújításra?

E39 olcsón felújításra?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy bmw e39 530d-t, láttam párat használtautón 300.000Ft alatt. Ez is lenne rá a keret, mert fel szeretném újítani patika állapotra. Direkt a lehető legkevesebbért szeretném venni, hogy teljesen újjá építhessem. Szerintetek mikre számíthatok vagy érdemes e egyáltalán belekezdenem?
2019. okt. 11. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az megvan, hogy ez néhány milliós projekt?

Az, hogy az utolsó csavarig restaurálva legyen, nem két fillér.

Plusz a logikád ott bukik meg, hogy a legolcsóbb lefingott modell nem csak futómű, beltér és motortérben fog felújítást igényelni, hanem a karosszéria is kérni fog.

Na meg a hat hengeres 30d sem olcsó.


Megéri, de nem fogsz rajta keresni.

Egy tisztes autód lesz, úgy ~ 2-2,5 millió forint magasságából.

2019. okt. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez a cél, hogy egy úgymond házilag újjáépített 39 legyen. Azt gondoltam, hogy nem lesz olcsó, de nálam ha autóról van szó a keret bármennyi.(főleg ha egy bmw-ről van szó :D). És igen, beltér, karosszéria, motor, váltó minden szét lesz kapva és szépen hibátlanra megcsinálva minden vissza lesz szerelve a helyére ;).

Jó állapotút ami 1-2 milka között van nem szeretnék venni, mert inkább olcsón és azt megcsinálom ezáltal 1-el több jó állapotú lesz az utakon.

2019. okt. 11. 11:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a keret bármennyi akkor ne egy olyat vegyél amit a rozsda és a tákolás tart össze.

Egy jó project onnan indul, hogy megkeresed a megfelelő és nem a legolcsóbb alapot.

2019. okt. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 D. Brasco ***** válasza:
100%
Ezt haljak meg sosem értettem,hogy ha valaki szeretne magának felújítani egy autót,akkor miert a legszarabbat kell megvenni kiindulási alapnak?Biztosan megérné egy ilyen 300ezres bontoszökevény kotla szarra rálocsolni sok millio forintot egy vagon munkaórát meg ideget,azert hogy sose legyen olyan mint egy gyári állapotában,jo minőségben megőrzött szinte hibátlan állapotú ami ugya drága lesz a vásárlásnál,csak utana nem kell 3-szor elköltened rá az életedet stb stb......es az legalabb nem egy ki tudja milyen minőségben összetaknyolt lom lesz.mert ne legyenek illuzioid......mindig az ilyen majd en olcson megveszem azt felujitom sztorik szoktak a vegen a legdragabbak lenni......mar ha egyaltalan el jut odaig a történet,hogy lesz vége.......és nem úgy hogy darabjaiban eladtad/elbontottad,vagy egyszeruen leadtad a méh-be
2019. okt. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4: A válasz egyszerű: Hány éved ment le a Discovery-n az Amcsi benzinfalókból és egyéb autóépítős műsorokból?


#3

2019. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne kezdd el! Én végigmentem ezen az úton, igaz, egy E36 320i-vel.

Megvettem 240e magyar Forintért...

Végösszegem lett mindennel együtt 2 millió 850e körül.

Ennyiből már vehettem volna egy nagyon patika, kevés kilométeres E90-et is. Nem is beszélve arról, hogy éveket állt az autó, és használni nem tudtam.

Most pedig csak áll a garázsban és használni nem merem, nehogy valami baja legyen. Nem szabad belekezdeni ilyenbe.

Stressz, álmatlan éjszakák, idegesség, idő, pénz, pénz, pénz. Hallgass rám. Jót akarok.

Inkább vegyél egy olyat, aminek látszólag semmi baja 1-2 milla között, hidd el, arra is rá fog menni lazán pár száz ezer Ft.

Egy automata váltó felújítás kezdődik 30D-nél kb 400 ezernél és akkor még futóművet nem tettél alá, se a kasztnival nem foglalkoztál, motorral meg pláne nem. Dízel, common rail rendszer, magasnyomású üzemanyagpumpa, ha minőségit veszel belőle, lazán több mint fél millió. És akkor megcsináltad a váltót, meg a magasnyomásút, máris 1 millió felett vagy. Motor, futómű, kasztni még mindig nem lett megnézve. Sorolhatnám...

2019. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha a kered barmi akkor szerintem hozz el egy újat szalonbol
2019. okt. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Néhány éve egy ismerősöm gyakorlatilag restaurált 3 millió forintért egy W210es Mercedest. Akkor teljesen hülyének néztem, azóta rájöttem, hogy nem is volt rossz ötlet. Kb. 4 millió forintból lett egy majdnem fullos, karakteres, nagyon kényelmes Mercije, ami nagyon megbízható, azóta több mint 100 ezer km-t tett bele, és hibátlan.
2019. okt. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!