Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új autó vásárlásakor megéri...

Új autó vásárlásakor megéri vagy érdemes 100 ezer forint felárat fizetni metál fényezésért?

Figyelt kérdés
Szóval 2 alapszín van, hófehér és sötétkék. Mi a fehéret választottuk a következő megfontolásból: nem látszik rajta a por, nyáron nem melegszik át annyira, ha megsérül, olcsóbb a festése. Akiknek mondtam, mindenki olyan lefitymálóan mondta, hogy "csak fehér?". Mondjuk nekem is jobban tetszett volna a meggy színű metál fényezés, de valahogy sajnálom azt a 100 ezret ilyenre. Korábbi autónk is fehér volt, és remekül elvoltunk vele. Szóval?

#felár #Metál fényezés
2019. okt. 12. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%

Akkor már metál fehér.

Az alap fehér általában úgy néz ki mint a zománcozott bili.

3-5-10 milliós tételnél a 100.000 Ft felár az extra színért nem is sok. Számomra nem lenne kérdés, hogy a számomra legszebb, nem pedig a legolcsóbb színt választom

2019. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Megéri vagy nem itt nem épp értelmezhető. Főként hogy egyedül az számít, hogy a vásárlónak tetszik vagy nem, és az alapján választja ki, hogy számára belefér-e a felár vagy sem.
2019. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
bőven megéri a felár egy gyöngyház-metál fényezésért. Persze a fehér jobban látható, de baromi unalmas lesz egyidő múlva. Inkább a sötét szín, úgyis van elöl nappali fény(DRL), tehát látszik messziről is.
2019. okt. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
35%
Nekem tetszik a fehér. Fel lehed dobni mondjuk egy kőfelverődés elleni motorházvédő bőrrel stb.
2019. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó, hogy pénzügyileg belefér a büdzsébe vagy sem. Amúgy belefér. Csak valahogy sajnálom a pénzt ilyen úri huncutságra. Dacia Loganról van szó egyébként. A láthatóság is szempont volt, ahogy írta valaki.
2019. okt. 12. 19:32
 6/16 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
51%
Nekem fájna 100e a metál fenyért... Jó a fehér, jó választás
2019. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
47%
Daciat akármilyen színben vehetsz, senki nem fog elájulni tôle. Mondjuk én biztosan fizetnék a metálért. Stap way színért.
2019. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem is szempont, hogy bárki is elájuljon tőle😁

Ahogy apám mondta az alufelnikre és a metál fényezésre: aki benne ül, úgysem látja, a bámészkodóknak pedig teljesen mindegy😀

2019. okt. 12. 19:42
 9/16 anonim válasza:
2019. okt. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Belealkudni nem lehetett volna? Én úgy vagyok vele hogy ha kifizetek ennyi pénzt akkor legyen olyan amilyen én akarom, nem egy százason múlna. Amikor pár hónapja autót rendeltem akkor nem spóroltam sem a felnin, sem a fényezésen, sem az egyéb extrákon mert mégis ezzel fogok járni legalább 10 évig, és akkor legyen már olyan.
2019. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!