Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Tiguan vélemények? Érdemes...

VW Tiguan vélemények? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Autóvásárlás előtt állok,minden héten utazom a szüleimhez,majd haza,ami 1000km-t jelent . Szeretnék egy masszívabb autót,a VW Tiguanok megtetszettek,illetve elegendő pénzem is összegyűlött rá. 2010-es évjáratban gondolkodom,120,140 lovasban.találtam is egyet,amiben 160.000 km van.

Aki ért hozzá,esetleg lyen autója van,mik a tapasztalatai vele? Megbízható autó?



2019. okt. 17. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

"találtam is egyet,amiben 160.000 km van"

Itthon 2012-től vannak adatok az autókról, minden lehető forrásból érdemes átnézni a fellelhető adatokat, az ingye4nse (szuf), és a fizetős (carverticar) forrásokból is.

Futásteljesítmény, sérülés szempontjából egy 2010-es autó már sokkal jobban szűrhető, mint egy 4-5 évvel idősebb, jobb kifizetni vásárlás előtt azt a néhány ezrest, mint később kellemetlen meglepetéssel szembesülni.

Az adat lekérdezés természetesen a vásárlás előtti műszaki átvizsgálást nem váltja ki.

Véleményeket, teszteket nagyon sokat lehet találni az interneten.


[link]


[link]


https://www.youtube.com/results?search_query=volkswagen%2Fti..

2019. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezerszer vennék inkább Passat-ot ilyen használatra...

Én nagyon VW párti vagyok, és szüleim is éppen SUV-ot keresnek, nézegetjük ezeket is, de a Tiguan valami hihetetlenül túl van árazva. A szokásos VAG technika, 2.0 TDI-vel nagyot nem lehet hibázni, ha jó az előélete

2019. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is Passatokat nézegettem, illetve ismerőseimnek is van, és sokan panaszkodnak, hogy gyorsan el kezdenek rozsdásodni, felhólyagosodik a fényezés, rodhadnak...
2019. okt. 18. 11:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi passat-ról váltottunk tiguan-ra. Az ára tényleg húzós, de igazából minden téren jobban szeretjük.
2020. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!