Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csúszik a kuplung. Golf IV....

Csúszik a kuplung. Golf IV. Így mennyire használatom?

Figyelt kérdés
Négyes, ötös fokozatban kövér gáznál időnként csak a fordulatszám ugrik meg. Két hét múlva fogad a szerelő. Addig mennyire használatom így ? (,Golf IV. 1.9 sdi. 200 ezer km van benne. Még gyári kluplung.)

2019. okt. 20. 15:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több hónapja csúszik, de van amikor nem csúszik és még működik.
2019. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%
Használhatod amíg megy....
2019. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem is csak néha csúszik. Érdekes módon ha épp gond van, és megyek 15-20 kmt akkor teljesen elmúlik. És nem is jön elő amíg le nem állítom , és hűl le a motor.
2019. okt. 20. 16:03
 4/14 anonim ***** válasza:

Állítani nem lehet rajta?

Akkor meg ne adj nagy hirtelen gázt és elbírja sokáig még.

2019. okt. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom ,hogy lehet e rajta állítani. Nem igazán értek hozzá hogy őszinte legyek. Majd a szerelő eldönti. Akkor addig úgy nyomom a gázt mintha tojáson lèpkednèk. Csak nem akarok lerobbanni.
2019. okt. 20. 16:45
 6/14 anonim ***** válasza:
Mehetsz vele, csak ha teheted kerüld a "kuplungcsúsztatós" helyzeteket. Pl. dugó, nagy emelkedő stb.)
2019. okt. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én rengetegszer rajtolgatok a kocsival, sokszor nyomom padlón a kocsit, de amikor pl padlógázon 2000es fordulaton elkezd csúszni, akkor visszaengedem a gázt és fokozatosan nyomom, hogy ne csússzon. Lassan egyébként fél éve, hogy csúszik, de hálistennek még megy. Szóval szerintem nem kell tojásokon lépkedve közlekedned. De viszont ahogy mondták pl. lámpánál állva rakd ki üresbe az meghosszabbíthatja az életét.
2019. okt. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"lámpánál állva rakd ki üresbe az meghosszabbíthatja az életét."


Nem nagyon. Ezzel max. a kinyomócsapágyat kíméled, de azt hiába, mert a tárcsa van elkopva. Kuplungcserénél, meg valószínűleg úgyis cserélni fogják az egészet.

2019. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Hát kuplung csere lesz. Van egy kereskedő akihez van kedvezményem. Az olcsóbb szett mennyire lehet jó minőség? A márkák nekem semmit nem mondanak.


[link]

2019. okt. 21. 15:44
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
2 ezres fordulaton csúszik? Milyen autó ez? Diselnél is 2500-nál váltani, benzinesnél meg fölötte.
2019. okt. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!