Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet Spark autómnál a...

Gyula Antal kérdése:

Chevrolet Spark autómnál a hátsó féklámpa izzó kiégett! A szerviz könyv ezt írja: Csavarja ki a két csavart és vegye ki a lámpaházat! Kivettem a két csavart, de nem lehet kivenni a lámpaházat! Mozog, de nem vehető ki! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2019. okt. 5. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szokta fogni egy patent is a hátsó lámpákat a csavarral ellentétes oldalon, meg kell próbálni oldalra mozgatni, vagy kifelé húzni óvatosan, néha elég nehezen jön ki.
2019. okt. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszát!Próbáltam ide-oda mozgatni, de féltem, hogy eltörik!Hétfőn elmegyek a Gyulai (Pesti úti)szervizbe és kérem a segítségüket! Ide járok már 2007 óta!Szerintem is valami műanyag patent/ok nem engedik el!


Üdvözlöm!

2019. okt. 5. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig nem nagy feladat, van róla videó is.

Régebbi:

https://www.youtube.com/watch?v=Xje5Bdcr4zM

Újabb:

https://www.youtube.com/watch?v=Gh9wRSuCLYE

2019. okt. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a videókat! Új korában én is ki tudtam venni a lámpabúrát! Valamiért nagyon akad és nem merem feszegetni, pedig mozgatom és húzom rendesen! Megpróbálom, de nehogy eltörjön! Még egyszer nagyon köszönöm a videókat!

Ui: Jó a kézügyességem, de most csődöt mondtam!

2019. okt. 7. 08:45
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak még annyit, hogy sikerült, de a szemem majdnem kiugrott

az erőlködéstől, amíg a két műanyag patent kicsúszott a fészkéből! Kösz a segítséget!

2019. okt. 10. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!