Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Ford Mustangban mi kerül...

Egy Ford Mustangban mi kerül 13 millió forintba?

Figyelt kérdés

Egy Dacia Dustert már 3 millió forint környékén is meg lehet kapni. Oké, hogy rosszabb az anyagminőség, meg egyszerűbb a motor, viszont a Mustang motorja annyival azért nem bonyorultabb, hogy igazságos legyen érte +10 millió. Ugyanez igaz a felhasznált anyagokra is.


A mai autók nincsenek kicsit túlárazva?



2019. okt. 23. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
50%
milyen igazad van...
2019. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
92%

Éééééés ez is eljött... képes valaki egy Mustangot a fapad Dusterhez nézni és azt mondani, hogy drága.

A Mustang a versenytársaihoz képest olyan olcsó, hogy ha azt mondaná nekem valaki, hogy minden egyes eladott Mustangon BUKIK a Ford, azt is elhinném. Hol kapsz máshol ennyi pénzért ennyi lóerőt és egy szívó 5 literes V8-at?

Olvastam valamikor egy cikket (most hirtelen nem találtam), amiben azt írták, hogy ha az autó árát arányosítod a modell lóerejével, akkor a Mustangnál egyedül valamelyik Dacia modell nyújtja olcsóbban a lóerőket.

2019. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
91%
😂
2019. okt. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
83%
És van lejjebb. Azt hittem eddig hogy a forum legalja, amikor a "béjemvétkeresek" kérdésre írják hogy "vegyébuzukit".
2019. okt. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 D. Brasco ***** válasza:
64%
Kérdésed igazán képben levő,józan ítélő képessége csúcsán lévő,éles eszű,jó meglátású emberre utal........teljesen igazad van!Nem is értem a mai okostelefonok is miert kerülnek több százezerbe hiszen a nokia 3310-es csak 30ezer volt es azzal is lehet telefonálni meg sms-t irni........
2019. okt. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, miért vesz az ember 100 ezer Forintért telefont, amikor 20-ért is lehet már kapni? Azért, mert jobb, és minőségibb. A Mustang a kategóriájában olcsónak szàmít, óvatosan jegyzem meg...
2019. okt. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
87%
én em értem mikor egy szétrohadt sokda van már 50 ezerért is mire fel a 12millió 950 ezres feklár mikor mind a kettő autó...:S
2019. okt. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
100%

Tudod a márka meg a mögötte lévő munka nem ugyan az .

Egy román Daciát Renault motorral ne egy amerikai muscle car-hoz mérj ...

2019. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 A kérdező kommentje:

#6: Egyébként(komolyan) jogos, amit mondasz. Szerintem egy új apple értéke reálisan a befektetett munkát és az előállítási költséget számolva max 10000Ft kéne, hogy legyen.


Szerintem ha a magyar nemzet összefogna és felépítene egy autógyárat, 10millió forint értékben akár lambhorgini szintű autókat is árusíthatnánk és kereslet is lenne rá. A gond csak az, hogy az autóipari szereplők már 100 éve kartelleznek és ha egyszer valakinek megvan rá a tőkéje, hogy új autómárkát csináljon, ő is beszáll inkább a többiek közé, minthogy olcsóbb áraival lenyomja a konkurencia árát is, ami senkinek sem jobb.


Habár mellékesen 100 év Henry Ford pont azzal tudott sikeres lenni, hogy autóit értelmes áron adta, ami így nagyobb tömegekhez jutott el és a nagy eladási szám miatt magasabb profitot termelt, mint a konkurencia.

2019. okt. 23. 13:21
 10/77 D. Brasco ***** válasza:
21%
2019. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!