Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » H15 izzó drl funkciót hogyan...

Robirobi26 kérdése:

H15 izzó drl funkciót hogyan lehet ki kapcsolni, hogy csak a két alsó led drl csík világítson?

Figyelt kérdés
Volkswagen golf 6 lenne szó drl funkció van benne de csak h15 izzoval megy és én külön drl csíkot szeretnék alulra

2019. okt. 23. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Segítek!

Felejts el ezeket az utólagos led-csíkokat nyugodtan. Én még olyan autót nem láttam amin jól nézne ki. Rettentő röhelyes. Annyira bazári, hogy hihetetlen. Ordít róla, hogy köze nincs a gyárihoz. És nagyon béna. Akkor esetleg tud jól kinézni, ha rendesen be van építve lökösbe. Van egy normális foglalatja / háza ami körülveszi, és nem a lökhárítóból domborodik. És nem az van, hogy a led az fehér, felette meg ott világít a 3500 Kelvines halogén lámpa.


Szóval hagyd a fa...fenébe. Nevetséges leszel vele :D

Kedvencem amikor viszonylag normális(abb) közép/felsőkategóriás autókra felteszik. Na hát az a nonpluszultra...

Könyörgöm higgyetek nekem :(.


Egy 2010-es Mercim van. Használtan vettem. Azon is volt ilyen utólagos szar led. De a jobbik fajta. Nem ez a karácsonyfaégősor a lökösre téve. Hanem rendes böszme, illeszkedő, méretpontos műanyagfoglalatja volt a beömlőkben, csavarozva, stb. Nagyszerviznél (1 hónap után) első dolgom volt levetetni a francba az egészet. Mert BAZÁRI.

2019. okt. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én gyári menetfényt szeretnek ra tenni nem pedig tákolt sz.rt, láttam eredeti drl lámpatestet
2019. okt. 24. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor megnyugodtam :D
2019. okt. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!