Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriás jogsinál Budapest...

B kategóriás jogsinál Budapesten átlagosan mi a tapasztalat, hány óra alatt lehet levezetni a kötelező 580km-t?

Figyelt kérdés

Én 40-50 órára gondoltam. Mert oké hogy 30 óra a kötelező de ott van mellette a kötelező levezetendő táv, ami max vidéken van meg 30 órával. Így nem igazán tudom hogy mennyi lehet az annyi.

Köszönöm a válaszokat előre is.



2019. okt. 24. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Változó, én év elején csináltam, 34 óra volt.


Amúgy az átlagos képzési óraszámok nyilvános adatok, ott iskolára lebontva meg tudod nézni, hogy mennyivel több órát vettek a diákok.

2019. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen azt megnéztem csak a sulimnak a székhelye Esztergom de van oktatójuk Pesten és én ott vezetek, és nem tudom hogy ami ki van írva az úgy csak Esztergomra vonatkozik vagy úgy minden helyen összesítve (Esztergom Budapesten kívül van oktatójuk Szentendrén, Tatabányán és Érden) ott az 1. negyedévre 41,2 órát ír, 2.negyedévre 39,9 (2019-es adatok)
2019. okt. 24. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Az 580 kilométer akkor van neg, amikir az oktató úgy akarja, hogy meglegyen... éppen ezért nincs sok értelme, de a bevezetését azzal indokolták, hogy vezetéssel teljenek az órák, ne beszélgetéssel.

Budapesten azért sokkal komlokáltabb forgalmi helyzetek fordulnak elő, mint egy vidéki kis városban, ezért több gyakorlásra is lehet szükség a sikeres forgalmi vizsgához.

Az, hogy mennyi, nem mérhető, egyénenként változik, van, aki gyorsan tanul, és van, aki lassabban, de a tudás, amivel pl Siófokon már le lehet vizsgázni, az lehet Budapesten még kevés.

2019. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40 óra kell hozzá szerintem, Budapesten talán kicsit több. De oktatótól is függ, hogy mi lesz ezzel, mert nekem pl. nem volt meg közel sem, de látta az oktató, hogy jól vezetek, úgyhogy a kötelező 30 óra után elengedett vizsgázni (meg is lett). Persze ehhez nagyon rendes oktató kell.
2019. okt. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én most tartok 14 óránál. Az oktatóm mondta megvan hozzá a tehetségem, viszonylag gyorsan tanulok, heti 1-2x tudok csak menni a munkám miatt fix 8 órásban vagyok, és az oktatóm csak 2ig oktat így kénytelen vagyok 7-8:50ig járni, a munkahelyemen meg úgy ahogy de elnézik a késésemet. Remélem hamar meg tudom szerezni a jogsimat, mert már én kezdem kellemetlenül érezni magam mikor el kell kéreckednem előző nap hogy vezetek reggel.
2019. okt. 24. 15:44
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat amúgy :)

Egyébként lett volna lehetőségem Esztergomban vezetni, de úgy voltam vele inkább tanuljak meg rendesen vezetni, mert aki Pesten elvezet az már szinte bárhol. Tényleg mélyvíz engem 3. óránál vitt ki az oktatóm meg is lepődtem hogy ilyen hamar, de mondta hogy a kocsikezelés nagyon jól megy, meg a parkolás is viszonylag bár van hova csiszolni de az alapok jól megvannak, így ki is mentünk forgalomba, olyan stresszben voltam hogy míg első órákon egyszer sem, a forgalomban 5x fulladtam le :D

2019. okt. 24. 15:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom hogy nem figyelik hogy, meglegyen, csak a 30óràt és a tudàst. Max valami nagyon sóher oktató nézi hogy emiatt plusz óràt vegyél.
2019. okt. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!