Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék érdeklődni informáci...

Njr10 kérdése:

Szeretnék érdeklődni információkat kapni a chip tuning-ról egy 2008-as BMW 520d e61-em van, illetve mi a vélemény a tuningbox-ról mert utánanéztem és valami 44000ft, megéri-e a chip tuning vagy ez a tuningbox?

Figyelt kérdés
[link] vélemény?
2019. okt. 29. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos nekem az ilyen megveszem rádugom és jó lesz dolgok annyira nem szimpik.

Nekem más autó,de a tuning ott kezdődött,hogy erős javaslatra nagyobb coolert kapott az autó ami amúgy teljesen rendbe volt mert előtte nem sokkal teljes motorfelújításon esett át és új turbót is kapott :S . Teljesítmény mérés előtte és chip után ismét. Nyugodt vagyok,mert minden szép és jó,miután nem kevés pénzbe került eszembe nem jutna bármit rádugni,hogy attól szuper lesz

2019. okt. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Végső esetben nem olyan drága ez , ha nem jönne be akkor nem sokat buksz rajta.
2019. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vortrex ***** válasza:

Fura egy termék, mert valóban növeli a teljesítményt, nem is elhanyagolhatóan, ezt totalcar-tól kezdve random mérőpadokig már sokan alátámasztották. De az a marketing, ami körülöleli, az valami oltári kamu. Teljesítmény növekedés és fogyasztás csökkenés együtt, és még a kibocsájtási normákat is tartja, és mind ezt csupán az égés optimalizálásával! Hát persze! Hogy nem jutott ez idáig senkinek se az eszébe..


Az egész arról szól, hogy a dízel motornak elég növelni a befecskendezését, hogy megnőjön a teljesítménye, cserébe kokszol mint állat. Semmit nem optimalizál.


Szerintem se sok érte, játszani jó, ha nem tetszik, simán el lehet adni.

2019. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!