Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szívó benzines autókhoz...

Szívó benzines autókhoz kapható tuning boxok érnek valamit?

Figyelt kérdés

Egyik haverom az 1.6-os shívó benzines Almerába akar egyet. Azt mondja, ha 10 lóerőt hoz, akkor neki már megéri azt az x 10 ezer Ft-ot.

Bár, szerintem az a 10 lóerő nem sokat oszt-szoroz.


Egyáltalán érnek ezek valamit ?

Egy kis műanyag kütyü, amit valahogy a motorra kell csatlakoztatni.



2017. máj. 29. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. 10-et sem hoz.
2017. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Hozhat a 100 lovas motornál 8-10 lovat, de az ugye a max fordulaton kijövő teljesítmény. Magyarán ha normálisan közlekedik 2-4000-es fordulattal akkor kb 1-2 lovat vesz észre, az kb. semmi.

Ezek a dízel autokhoz jók .

2017. máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A tuning boxok semmit nem ernek!!Egy nagy atbaxás parasztvakitas az egesz!
2017. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Összes tuning box egykupac .... kell bele egy jó kis rigotech cip plusz ujra kell hamgolni a motort nem kevés lót ad igaz nem egy olcsó móka

Nekem az 1.2-es skoda fabiát is ők csinálták a 65 lóból 90 ló lett plusz jó pár kocsinakt ő csinálták és nagyon jó munkát adnak ki a kezükből és elég nagy ló növekedést ér el , de tipustol és motortol változik hogy mi az az erő amit károsodás minimalizálása mellet el lehet érni

2017. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Háhhh...4-es ez jó volt...feldobtad a napomat......igen ezek a rigotech csipszek annyira sztárok hogy a hugyos 1.2-es 3 hengeres szívó varrógépböl ők 65-ből 90lovat csinaltak....made my day!!!
2017. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló vagyok, nem értem miért 48%-ban hasznos a válaszom, mikor az igazat írtam le... Írjam inkább azt hogy az 1,2-es Fabia Chip tuning után Rs Octaviat fog reggelizni?
2017. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!