Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fordot vagy Audit vegyek...

Fordot vagy Audit vegyek szalonból?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Néztem a Ford oldalán új Mondeot, de az a problémám, hogy nem nagyon találtam semmilyen választható felszereltségi opciót az oldalon, mint az Audinál. Csak tök alap dolgokat lehet a konfigurátorban kiválasztani, valamint bizonyos előre készített modelleket (Titanium, Vignale stb) amik ugye bizonyos felszereltsége két tartalmaznak. Itt valóban nem állíthatom én össze a saját kocsimat ennyi pénzért??? Lényegében akkor itt nem is lehet full extrás kocsit venni, mert az egyikben ez van a másikban az... fura, és mindez 11 millióért.

Az Audi oldalán pedig temérdek opció van, össze is hoztam a végén egy 20 milliós A6-ot, de nem feltétlen fizetném meg az Audi felárat, ha a Fordnál is bele tudnám pakolni ugyan azokat. Kinőttem már a márka b*zi hülyegyerek korszakból.



2019. okt. 30. 07:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
Ha fenntartás és értéktartás is fontos, akkor én vennék egy full extrás Toyota Camry-t. Mindennel tökig pakolva nincs 13M, fogyasztás se vészes, értéktartása is jó.
2019. okt. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg egy vw arteon-t annak nem olyan semilyen kinézete van mint a mondeonak meg a6nak.
2019. okt. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#3 Megnéztem, basszus tényleg ott van, csak én telefonról néztem és a képernyőn csak az első négy látszódott, modell, karosszéria, hajtas, szín és nem gondoltam volna hogy el kell húzzam a sávot a további opcióértert nem jelezte semmi nyíl. Köszönöm
2019. okt. 30. 08:56
 14/18 anonim ***** válasza:

Ne az árát nézd, hanem a fenntartását értékvesztéssel együtt mondjuk 5 évre. A 20 millás Audi 5 év múlva jó ha 5 millát ér, ergo évi 3 milla ment el az autód értékvesztésére.

Egy 8 millás autó meg ér 5 évesen mondjuk 2 millát, azaz alig több, mint egy milla az éves értékvesztés.

Ezt gondold át, hogy megéri-e neked.

2019. okt. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legy proli vedd az Audit 20 millaert
2019. okt. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A konfigurátor maximum közelítő megoldásnak jó. Mindig a hivatalos árlistát kell nézni, ez kint szokott lenni pdf-ben, felszereltségi szintekkel, motorokkal és választható extrákkal, no meg listaárakkal együtt.
2019. okt. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 dirtboy ***** válasza:

/A 20 millás Audi 5 év múlva jó ha 5 millát ér,/


Azért ennyire ne essünk túlzásokba,kíváncsiságból felnéztem használtautóra.

2015-os audi A6,újkori árának 15 317 000ft van írva az autókatalógusba és 9misiért hirdetik. 92 000km-rel.

kerestem komolyabbat,3ezres V6,egy évvel idősebb 2014-es.

újkori ára a katalógus szerint 18misi. 13 misért hirdetik 35ezer km-rel.

nyilván ha valaki 5év alatt bele tol majd 250-300 ezer kilométert akkor lehet le megy az ára 5-6 misire de ha évente megy vele 25 ezer kilométert akkor simán 10misi felett lesz 5 év után is a 20 millás audi.

2019. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kerdezo, irjd meg Privatban mit szeretnel Fordbol, segitek. (Bennfentes vagyok de nem èrtèkesito)

Most lesz modellvaltas tehat amit a honlapon lattal ar nem kesznigy ervenyes...

2019. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!