Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hibridet vagy elektromos...

Hibridet vagy elektromos autót vegyek?

Figyelt kérdés
Melyikkel járok jobban?
2019. okt. 30. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés is a szünidő miatt született meg .
2019. okt. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem,nem. Teljesen komoly a kérdés. Nem értek hozzá sajnos,és a 14 éves autómat szeretném lecserélni,városban használnám.
2019. okt. 30. 13:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hibridet kettő közül csak lesh egy ami indul .
2019. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha tudsz otthon tölteni, akkor tölthető hibridet. Ha nem tudsz tölteni, akkor sima hibridet.


Elektromos autót maximum akkor vegyél, ha hobbiként kezelnéd a hatótáv számolgatást meg töltő keresést egy esedleges városon kívüli utazás esetén.

Mondjuk számomra fura, hogy 14 éves autóval jársz, miközben szemrebbenés nélkül költenél kb. 13-5 milliót egy elektromos autóra.

2019. okt. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Pedálosat.
2019. okt. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Használt Nissan Leaf-et (mint elektromos autó) néztem és szintén használt Honda Jazz (mint hibrid).

Miért ne járhatnék 14 éves autóval? Teljesen jól működöt ezidáig,fél éve sajnos sokat vacakol. Az autó nekem,de itt külföldön az emberek 80%-ának nem státusz szimbólum,csak egy használati tárgy, ami elvisz minket A-ból B-be. Igaz mindig vigyáztam rá.

Az árakat nézegetve abszolút megfizethető mindkettő,de mivel hosszútávra tervezem mindíg,ezért érdekelné,hogy melyikkel járnék jobban.

Kertvárosban lakom,az otthoni töltés megoldható. Köszönöm az eddigi válaszokat.

2019. okt. 30. 13:57
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Ha az akkumulátort cserélni kell, az drága mulatság lesz!
2019. okt. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocs, én alapból úgy vettem a kérdést, hogy újat vennél.

Ez esetben is a tölthető hibridet javaslom. Városon belül a világon semmi előnye nem lesz a tisztán elektromos autónak, mert valószínűleg azzal a Hondával is tudsz tisztán elektromosan menni 20-25 km-t, az meg lényegében elég is lesz.

2019. okt. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, így már tisztábban látok.
2019. okt. 30. 14:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Inkabb a, hibridet ajanlom kiforrottabb
2019. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!