Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » FORD Focus 1.6 Trend 2007-es...

FORD Focus 1.6 Trend 2007-es benzines jó választás?

Figyelt kérdés

Milyenek a fordok szerintetek?

Nekem külsőleg tetszik , első autónak lenne, napi használatra, pár km -re


Rozsdásodnak ? Gyakran menni kell szervizbe menni?, Megbízható?



2019. nov. 1. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2019. nov. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szervíz igényesebb, a vele egy kategóriában lévő autónál, az 1.6 benzin jó választás gyakori rövid távokra,

rozsda nem jellemző, a sárvédő valamint a küszöbnél szokott megjelenni, de ez gazdától függ hogyan vigyázott rá, összeségében megbízható autó, a gyári alkatrészek picit drágák hozzá mondjuk egy opel hez képest, de jó minőségű utángyártott alkatrészeket is lehet kapni.


Sok szerencsét hozzá.

2019. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. nov. 1. 19:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A 100 lovas igen, a 116 lovast inkább kerüld.
2019. nov. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben , köszi ! :)
2019. nov. 2. 06:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Hello, szüleimnek Fusion 1.4 van, 2007-es és nagyon megbízhatóan szolgál, autópályán sem gyenge, lenn voltunk vele Portorozban, tele pakolva 3 emberrel átlagban 7 litert fogyasztott. Én jövőre szintén Fordot tervezek venni, éppen egy ilyen második generációs Focus-t, a sima 1.6-os 100 lovas motorral. Autószerelő ismerőseim szerint is ez a legjobb a Focus-ba. S azzal már elég jól megy, az 1.4-es kevés ekkora kasztniba, a Fusionbe elég, dehát az egy nagyméretű kisautó. Tehát mégis csak kis kategóriás, akárcsak az én 207-esem. A Fordok alapból elég megbízhatóak, egyik munkatarsamnak is második generációs Mondeo-ja van, 1.8-as benzines és teljesen elégett vele. S még egy - szubjektív - megjegyzés, szerintem a kettes Focus facelift előtti változata (2008-ig kb), jobban néz ki, mint a facelift utáni. Szebb az orr része. Én is ilyent tervezek venni. Nagyon eltalált, ma is dizájnos forma.
2019. nov. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elégedett vele...
2019. nov. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Huh köszi szépen neked is a hozzászólást, szuper olvasni ezeket :)
2019. nov. 2. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!