Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elkerülhető a PÁV IV. Vizsga?

Elkerülhető a PÁV IV. Vizsga?

Figyelt kérdés

1,5éve buktam meg először forgalomból,vagyis az fél év múlva már 2éve lesz. Azóta összejött 4további bukás(parkolás,lassan vezettem)...Érdekelne hogy 2év után tényleg elévülnek a forgalmi vizsgán szerzett bukások? Vagyis ha várok fél évet,beiratkozhatok újra KRESZ tanfolyamra,anélkül hogy PÁV-ra mennék?

A negatív,romboló kritikákat hanyagoljátok,mert nem érdekel.


2019. nov. 2. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:

A sikeres kresz vizsgától számítva 2 éved van sikeres forgalmi vizsgát tenni. Ha 1,5 éve jutottál el a forgalmi vizsgáig, akkor a kresz vizsgád gondolom 1-2 hónapon belül 2 éves lesz, tehát akkor újra kell kezdened az egész tanfolyamot.

Hogy a PÁV-tól ilyen esetben eltekintenek-e, azt nem tudom. Kérdezd meg az autósiskoládban.

2019. nov. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

5. forgalmi vizsgán kettő vizsgabiztos van, ez nálad meg volt? Ha igen akkor már csak a páv után mehetsz tovább vizsgázni.


De ne félj, nem nehéz, nekem igaz a páv 3 , de összejött.

2019. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, meg volt. Azzal a vizsgabiztossal,aki előtte 2x megbuktatott.... Viszont hallottam erről,hogy elévülnek a bukások,és ezért szeretnék inkább várni és tiszta lappal kezdeni PÁV helyett.
2019. nov. 2. 13:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó,de akkor megint kresz vizsga, eü-be nem vagyok biztos, de akkor ismét ki kell fizetni a forgalmi órákat. Ne dobj annyi pénzt ki az ablakon szerintem.
2019. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De már lejárt a kresz vizsgám,szóval sajnos ígyis-úgyis ki kell fizetnem mindent megint :(
2019. nov. 2. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor vársz, és kezdődik minden az elején. Sajnálom.
2019. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!