Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit ér a Volvo 460-am?

Mennyit ér a Volvo 460-am?

Figyelt kérdés
Vettem a dédimtől egy Volvo 460 1993 már a face liftes. Elég kevés pénzért mert családtag vagyok a dédim 93 éves és már nem vezet így nekem adta. A Volvo 20 éve a tulajdonában van és csak Volvo szervízbe vitte gyári alaktrészekkel van szerelve. Jelenleg 77.000km-tert futott ami teljesen igaz mivel mamám vettem 1999-ben azelött egy úré volt összessen 2 tualaja volt a dédim és az elött valakié. A kocsi rozsdamentes csak garázsban állt.Az összes papírja megvan számlával mennyit volt szervízbe és mi lett rajta csinálva. Dédim 1 éve nem vezetett így már 1 eve csak állt a garázsban. Így megkérdezten ,hogy nem szeretne e megválni tőle így meg tudtam venni tőle és most van egy szinte hibátlan állapotú volvo 460-am és kiváncsi vagyok mennyit ér?

#autó #ár #Volvo #hibátlan #kevés futásteljesítmény
2019. nov. 3. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát megnézed használtautón, hogy mennyiért mennek és belövöd a felső harmadba, aztán reménykedsz, hogy olyan jön aki elhiszi a mesét és nem kérdezi meg, mennyire szenilis a néni, emlékszik-e hogy 1 vagy 10 éve cseréltetett olajat, el van-e égetve a kuplung, vagy éppen körbe van-e nyomva mindenhol, ha még 92 évesen is vezetett...
2019. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kb semmit mivel:


- A 400-as széria egy tömegautó volt, semmi különleges nincs benne, egy sima igásló ergo soha nem lesz gyűjtői darab

- Ha pedig gyűjtőnek nem kell akkor marad egy 26 éves elavult technikájú vas, amivel senki nem akar napi szinten közlekedni


Ha meg akarod tartani magadnak és használni akkor szíved rajta, de ennek értéke sosem lesz. Még akkor sem ha a következő 15-20 évben garázsban őrzöd.

2019. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, 400-500 ezret kaphatsz érte.
2019. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!