Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy rendeltem a bárdi autotol...

Hogy rendeltem a bárdi autotol levegő csövet és talaltam sokkal olcsóbban csővet viszont már befizettem 20 ezer forintot elölegbe ilyenkor visszatudom meg mondani a rendelest es vissza adjak a penzt?

Figyelt kérdés

#alkatrész #levegő cső
2019. nov. 3. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Holnap felhívod őket és megkérdezed!!! (ha nincs kedvezményed bárdi,unix,láng akkor kb bárhol máshol olcsóbban találsz alkatrészt mint náluk)
2019. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem adják, pont ezért van az előleg, ha lemondanád a rendelést.
2019. nov. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt buktad akkor.
2019. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Internetes vásárlásnál a törvény szerint átvételtől számítva 14 napod van arra, hogy a vásárlástól elállj. Indokolni sem kell.

Az előleg nem foglaló, kötelező visszaadni.

Csak néhány kivétel van, amikor ez a lehetőség nincs.

Ilyen pl. a megrendelésre, egyedileg gyártott termék.

Nem értek hozzá, de ha ez a cső kifejezetten neked készült, vagy lett módosítva, akkor nem jár vissza semmi, sőt, a fennmaradó összeget is ki kell fizetned.

Minden más esetben elállhatsz a vásárlástól.

2019. nov. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezen ne izgulj. Én is is vettem már olyan alkatrészt tőlük ami nem volt jó az autóhoz. Sértetlen csomagolásban visszaviszed, és vissza adják a pénzt.
2019. nov. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!