Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hólánc vagy hózokni? (személy...

Hólánc vagy hózokni? (személy autóra)

Figyelt kérdés
Van hóláncom, de olyan macerás felrakni meg levenni, néha csak egy pár száz méterre kellene. Láttam hogy létezik ilyen hózokni nevű cucc, például a Michelin Easy Grip, van valakinek ilyennel tapasztalata? Videók alapján csak felrakod és mész, leszedésnél is kb 1 mozdulat, és a videók alapján hatásosnak tűnik de kitudja hogy mekkora parasztvakítás vagy nem.

2019. nov. 3. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
lánc
2019. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hó taposó.
2019. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én hevederes hóláncot használok, azt egy helyben állva fel lehet rakni, de csak alufelnihez használható, ahol a hevedert át lehet bújtatni a küllők között.
2019. nov. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 veterán vas ***** válasza:

Ezt az Easy Grip "hózokni"-t nem láttam még a valóságban, de eléggé semmitmondó dolognak tűnik.

Szerintem ha csak annyi erő fölrakni, ahogy a videon mutatják, és annyira rugalmas, akkor ez visszafelé is igaz. Szóval már az első kerékmegpördülésnél lefordulhat a gumiról.. :/

2019. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amíg nem kötelező a lánc, addig használható a többi. Amint a lánc előírás, azt kell fölszerelni, anélkül tilos továbbhaladni.

[link]

2022. dec. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!