Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Clio 2-es mennyire gyenge...

A Clio 2-es mennyire gyenge az 1.2 60LE-s motorral?

Figyelt kérdés
2019. nov. 5. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyenge mihez? Gyorsulni a Vácin péntek este? Igen. 160-al letolni az embereket a belső sávból a pályán? Igen. Mátrában túrázgatni? Igen. De városi közlekedésre teljesen alkalmas, és nem nagyon kell több. Én a 75 lóerős 1.4-el jártam munkába egy ideig, teljesen elég volt Pestre. Azonban amikor egyszer felmentem vele a pályára, hát.. :D Nem volt kellemes érzés az biztos.
2019. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elsőnél a pont!


Az a kérdés hogy mire kell a kocsi!

2019. nov. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mire kell?

Nekem 2 autóm van.

1 50 lovas regi swift városban futkározni tökéletes.

Meg 1 120 lovas 3008-am

Ez se egy gyors autó, de nekem tökéletes mert csendes és kényelmes 140-150es tempónál is.

2019. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%
Pont elég gyenge, de tudja az engedélyezett sebesség határokat
2019. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 D. Brasco ***** válasza:
100%

Hivatalosan még 60ló sincs hanem csak 58.

Varosba elszaladgalni tökéletes....még orszaguton is lehet vele normalisan kozlekedni,foleg ha egyedul utazol vele.......de az biztos hogy nem versenyauto cserebe stabil 6-6.5loterrel el van.forgatni nem erdemes,mert sokkal erősebb nem lesz,csak a hangja lesz nagyobb......egyebkent is valami 5200-as fordulaton teljesitmenx maximumon van ahogy emlekszem,tehat nem az a kifejezett pörgős darab!2000alatt meg abszolut halott......de hat ez kb mindegyik kora beli ilyen kis kobcentis 8szelepes csettegőről elmondhato

2019. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Városi autó, városba elég a teljesítménye.


Nyilván képes főúton és autópályán is menni némi kompromisszummal. (Előzéseket 6x meg kell gondolni, utazósebessége 100-110 körül lehet, zajos, viszonylag sokat fogyaszt a magas fordulatszám miatt)

2019. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nyagyon szépen köszönöm a válaszokat! Többnyire városban lenne használva, de az időnkénti távolsági utak miatt, akkor inkább az 1.2 16v és az 1.4 16v közül szemezgetek tovább.
2019. nov. 5. 21:50
 8/9 D. Brasco ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges a 16szelepesekkel foglalkoznod!Annyival nem erosebbek hogy csak ezért azt vedd.ha annyira erő kell akkor vedd az 1.6-os 116lovas motorral!Azzan mar kifejezetten sportos.De amugy a mezei alap 1.2 gyakorlatilag mindenre elég.....jo rovid valto van alatta igy ha nagyon kell palyazni is lehet vele ,130-nal kb 4200-at forog a motorja
2019. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az 1.2 16v is bizonyos helyzetekben vérszegény nagyon, az 58 ló még siralmasabb lehet.
2019. nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!