Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elmehetek forgalmi vizsgára...

Elmehetek forgalmi vizsgára ha megvan a kötelező óraszám+km?

Figyelt kérdés
42órát vettem eddig de az oktatóm még mindig nem akarja,hogy elmenjek vizsgázni pedig nem szoktam hibázni. Illetve nála igen. Mindig mondja,hogy nem ívelek rendesen a körforgalomban sokszor fröcsögő nyállal ordit mint valami elme beteg. 590kmert vezettem és 42órát. Ha én azt mondom,hogy köszönöm elég volt és szeretnék vizsgázni köteles bejelenteni vizsgára? Vagy ezt ő dönti el? A vezetési kedvem már rég elvette gyomor görccsel megyek szinte már vezetni. 32óránál azt mondta még 10et most meg lejárt most pedig még 15öt órát vegyek.

2019. nov. 6. 21:08
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
92%
Ez valami nagyon csicska oktató lehet, csak a pénzt akarja lehúzni rólad. Igen határozottan közöld vele hogy vizsgázni akarsz, nem veszel több órát köteles bejelenteni vizsgára. Ha nem egyszemélyes (egy oktatóból álló magánvállalkozás) az autósiskola hanem "nagyobb" akkor először lehet az irodába kéne kezdened vele, hogy tudjanak róla. Sok sikert a vizsgádhoz! TÜKÖR, HOLTTÉR, INDEX!!! :D
2019. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kedden megyek vezetni meg is mondom neki,hogy akkor szépen jelentsen be. Bár tudom,hogy úgy is kekeckedni fog,hogy úgy is meg bukok blabla.. Sőt amitől félek,hogy lebeszéli majd a viszgabíztossal,hogy direkt buktasson meg mert szemét voltam vagy bármi. Tükör holttér indexre mindig figyelek :DDD
2019. nov. 6. 22:00
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon óvatosan csináld és legyél diplomatikus. A legtöbb őskövület oktató ismeri a vizsgáztatókat. Egy mondat és elintézi, hogy találjon a vizsgabiztos olyan hibát, amiért megbuktathat. Ezt tudom, mert a másik irányba is működik. Egyik motoros társamat én buktattam volna meg legszívesebben, annyira nem ment neki a rutin, mégis átengedték, miután beszélgetett egyet az oktatómmal a vizsgabiztos.


Esetleg jelezd az iskola fele, ha bennük megbízol. Lehet az volna a legjobb, ha előtte kapnál egy semleges oktatót.

2019. nov. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Azt mondod váltsak inkább oktatót?
2019. nov. 6. 22:31
 5/24 anonim ***** válasza:
Te ismered az autósiskola viszonyait...
2019. nov. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Hát nézd... Ha úgy érzed, hogy ellenségesen, nem korrektül viselkedik veled, miközben a többi tanítványával normális, akkor van esély rá, hogy nem bír téged valamiért. Ha valóban nem bír téged, akkor miből gondolod, hogy nem fogja elintézni a bukásod, ha te ráadásul "ellene mész", kéred a vizsgát. Lehet azt fogja gondolni, hogy pimasz vagy, és majd jól "móresre tanít". Emellett nyilván nem túl okos, mert ha okos lenne, ezt az érzelmét félre tudná rakni.


Ezek persze csak feltételezések. Nem ismerünk sem téged, sem az oktatód, sem a pontos körülményeket. Neked kell tudni.

2019. nov. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Hát lényegében mondhatod neki, de esélyesebb vay arra, hogy még ellenségesebb lesz. Szerintem beszélj a többi tanulóval, aki most vezet nála, és olyannal is aki nála vizsgázott. Lehet, hogy lehúzásra megy, de lehet tényleg úgy látja, hogy több óra kéne még. Tesómnak 57 órá vett és előtte volt motoros jogsija. Nekem nem volt és nem is vezettem előtte. Az első órán közölte, hogy felejtsem el a 30 órát. 35. óra volt a vizsgám.
2019. nov. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Az nem gáz amugy hogy csak a 40edik oranal lett meg a kotelező kmer? 30oranal meg csak olyan 300nal voltam.
2019. nov. 7. 13:38
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem, ez általános.
2019. nov. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Jövőheten meg mondom az oktatomnak jelentsen be vizsgara ha nem valtok oktatot az lesz itt a megoldas :)
2019. nov. 7. 17:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!