Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki sx4 cross vagy vitara?...

Suzuki sx4 cross vagy vitara? Ti melyiket vennétek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 8. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy egyiket se hogy a szomszéd mondja meg. Amelyik tetszene esetleg azt.
2019. nov. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindkettő mellett szólnak érvek és ellenérvek egyaránt, nem tudok dönteni egyelőre. Második autó lenne, az elmúlt 5 évben swiftet vezettem, ahhoz képest mindkettő nagy váltás.
2019. nov. 8. 10:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nincs a szőlőhegyen telkem, ezért egyiket sem.

Elég hosszú és kemény ahhoz, hogy ne kelljen SUV-val bohóckodnom a városban

2019. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
S-cross, automata váltóval. Használtan tudsz már csak részecskeszűrő nélkülit venni.
2019. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az SX4 Cross valamivel nagyobb mint a Vitara, én azt venném.

Amúgy meg nagy különbség nincs köztük, a Vitara talán egy kicsit "terepjárósabb", meg talán népszerűbb a kinézete. Szerintem ez tipikusan az a helyzet, hogy azt vedd amelyik tetszik.

2019. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En inkabb peugeot 3008-at vennek
2019. nov. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szép, de ha 10 millióért vennék, akkor az nem peugeot lenne. Kb 4 millió körül néznék használtat.
2019. nov. 8. 15:01
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyiért már majdnem újat kapsz, garival. Rohadtul nem éri meg ezeket a pár éves használt Vitarákat megvenni, minimálisan olcsóbbak csak, mint egy új, cserébe már van bennük km és az előéletük is kérdéses.

(Ismerősömék pár hetes Vitarájába is belementek hátulról és inkább eladták elég jó pénzért (pár százezret buktak rajta) és vettek helyette egy újat. Gondolom azóta fent van pár 1400 futott km-es "sérülésmentes" használtként a neten...)

2019. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

S-cross.

A Vitara nekem nem igazán jön be. Nagyon dobozforma.

2019. nov. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a kérdés merült fel, végül S-Cross lett. Azért döntöttünk mellette, mert nagyobb a csomagtartó (2 gyerek van). Egyébként szerintem ülj bele mindkettőbe és az alapján dönts. Nekem a Cross beltere jobban tetszett. Valahogy jobb az anyaghasználat is. Az 1.4T nagyon jó motor.
2019. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!