Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A crossmotorozástól lehet...

A crossmotorozástól lehet izmosodni?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm! 😊

2019. okt. 19. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Általában nem azért motoroznak az emberek.
2019. okt. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Max. az ujjad lesz izmosabb, amivel a kart húzogatod. De nem, még az sem. Izmosodni edzéstől lehet. :)
2019. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akik előttem valaszoltak, halvány lila gőzük sincs :D Csakazujjad :D Életükben nemhogy nem terepeztek, de még szerintem motoron sem ültek. Ezek a motorok 120-160 kg között szoktak lenni leggyakrabban, amit néha részben meg kell tartani, mozgási energiáját meg kell változtatni, ami mind-mind energiabefektetést, erőt igényel. Arról nem is beszélve, hogy a lábizmaid folyamatosan használatban vannak, kb mint síelésnél vagy lovaglásnál. Mélyizmaidat is átmozgatja, ahogy a motorral viaskodsz.


Igen, lehet tőle izmosodni, de főleg erősödni fogsz, nem annyira fognak nőni az izmaid, mint mondjuk konditeremtől. Viszont sokkal nagyobb élvezetet ad közben.

2019. okt. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hármas jól írta! Terepen motorozás nagyon igénybe veszi a testet. Emlékszem, anno a híradóban volt egy fiatal srác aki 14 évesen már felnőtt szinten crossozott. Napi 1000 guggolást csinált többek között, nem véletlenül.
2019. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
84%
Izom tömeg nem fog nőni, de komolyan fejlődik az erő-allokepesseg. Vagyis sokáig fogod tudni terelni a vasat. Nem hosszú távokat kell menni, ha nem szivatos, sok fordulos fekezos kigyorsitos pályát kell kijelölni... Persze nem árt mellé az állóképesség fejlesztő a edzésmunka és erősítő jellegű edzésmunka.sem minőségi táplálkozással és sok pihenéssel
2019. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3 pontosan. Bár nem crossoztam csak próbálhatták Háber motorját és izomlázat kaptam annak ellenére hogy már akkor is sportolt ám.
2019. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Sportoltam
2019. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne. Már ha komolyan veszi az ember, nem csak vesz egy krosszmotort és néha elmegy vele a földes útra.

Állóképesség kell hozzá, és erő is, hogy meg tudd tartani minden helyzetben.

2019. nov. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!