Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hátsó kerékmeghajtású...

RaimiPuch kérdése:

Milyen hátsó kerékmeghajtású diesel motorblokkok vannak, amiket lehetséges, s érdemes lenne beleépíteni egy Lada 2105 (KockaLada) kasznijába?

Figyelt kérdés
Mivel a Lada motor rengeteget eszik, így szerintem a legjobb megoldás lenne, ha motort cserélnék, s diesel párti vagyok, szóval csak az jöhet nálam szóba, erő meg fogyasztás szempontjából. S a segítségeteket kérném, hogy mi lenne az ideális motor, hiszen a Lada hátsó kerékmeghajtású (kivéve a samara), így csak hátsó kerékmeghajtású motor maszekolható bele.
2010. júl. 18. 13:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Távol álljon tőlem, hogy megbántsalak, de szerintem, ha ilyet írsz hogy: " kerékmeghajtású diesel motorblokk", akkor ne kezdj bele, mert alapvető járműépítési információknak nem vagy birtokában.


Ugye nincs harag?

2010. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve h tipusidegen blokkal az életbe nem lesz rajta vizsga.
2010. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
szerintem a vizsga itt nem szempont :)
2010. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Jó hát most, szerintem érthető, hogy egy hátsó kerékmeghajtású autó motorjára gondolok.

Meg csak gyakornok vagyok még nem szerelő, de attól még tudok szerelni, hogy pontos fogalmat nem tudok mindenre mondani. Engem csak motor márka és típus érdekel a többi az szerintem mindegy, azaz én gondom. S nincs harag.

2010. júl. 18. 13:52
 5/19 anonim ***** válasza:
bmw blokkok amm, vannak régi dízelek
2010. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam, de nem lenne az túl erős a kaszninak? mert általában 150 LE körül vannak, s az 2x annyi mint a gyári lóerő
2010. júl. 18. 14:04
 7/19 anonim ***** válasza:

ez nem igaz. szerintem ez is simán hátsókerekes.

[link] |

2010. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

[link]


én most ezt találtam alkatrészekben, de a másik bajom a bwm-vel ha valami elromlik drága az alkatrész, meg hogy túlzottan nem akarok sokat költeni rá, viszont kérdésemre jó válasz lenne, s köszönöm is, de volkswagen vagy opel vagy ilyesmiben esetleg nem tudtok mondani?

2010. júl. 18. 14:23
 9/19 A kérdező kommentje:
már csak nagybátyám példáján se szívlelem a bmw-t, viszont végső megoldásnak szóba jöhet persze,
2010. júl. 18. 14:27
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha úgy nézzük megfelelő átalakítással szinte bármilyen motort belerakhatsz.De amúgy szerintem ne félj, hogy kétszer anyi LE. A lada kasztni nagyon erős.
2010. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!