Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hátsó kerékmeghajtású...

RaimiPuch kérdése:

Milyen hátsó kerékmeghajtású diesel motorblokkok vannak, amiket lehetséges, s érdemes lenne beleépíteni egy Lada 2105 (KockaLada) kasznijába?

Figyelt kérdés
Mivel a Lada motor rengeteget eszik, így szerintem a legjobb megoldás lenne, ha motort cserélnék, s diesel párti vagyok, szóval csak az jöhet nálam szóba, erő meg fogyasztás szempontjából. S a segítségeteket kérném, hogy mi lenne az ideális motor, hiszen a Lada hátsó kerékmeghajtású (kivéve a samara), így csak hátsó kerékmeghajtású motor maszekolható bele.
2010. júl. 18. 13:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket, akkor szerintem egy régebbi BMW motor lesz, mást én se találtam. A forgalmi az meg majd egy későbbi baj lesz.
2010. júl. 18. 15:09
 12/19 anonim ***** válasza:

szerintem hívd fel ennek a ladának az eladóját, hogy hogyan lett dízel a lada:

[link]

2010. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Végül is, ami fizikai méreteit tekintve belefér a motorházba, bármit berakhatsz.

Mondjuk nekem elég macerásnak tűnik, inkább vennék egy másik dízeles autót. De ha értesz hozzá és van hozzá kitartásod, akkor csináld!

Egyébként nekem is Ladám van.

(Az első néhány válaszolót meg sajnálom, hogy az okoskodásuk miatt nem értették a kérdést.)

2010. júl. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
nem feltétlen eszik sokat az enyém például 6-ot eszik városban 6,7-et!
2010. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az enyém meg átlagban 10-et.
2010. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
akkor nálad valami nem nagyon lehet jó !vagy sok piciből egy nagy hiba amit nem lehet észrevenni!
2010. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azért is Lada kaszni mert az tetszik, olyan klasszikus kinézete van ami mellé még lehetne rakni kézzel font küllős felnit meg pár króm kiegészítőt.
2010. júl. 19. 11:25
 18/19 A kérdező kommentje:
A motor belerakása az megoldható, a szakmai tanárom kérdeztem nemrég, s ő mondta hogy hátsó kerékhajtású autó blokkját kellene, mert a Lada is az s úgy még megoldható lenne némi átalakítással, hogy a váltót és motort összeillesszük. Viszont csak azon múlik hogy bele e fér.
2010. júl. 19. 11:29
 19/19 anonim ***** válasza:
Ja,nagyon erős és jól tud repülni!
2010. júl. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!