Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes most beindittatni az...

Érdemes most beindittatni az autót?

Figyelt kérdés
Külföldön voltam, április óta a garázsban állt a kocsim, most nem indul be. Az aksi majdnem új benne, ha elforditom a kulcsot, akkor semmi hang, csak felvillan a fényszóró. Mivel megyek vissza külföldre tavaszig, érdemes most beindittatni a kocsit egy szerelővel, vagy elég lesz tavasszal? Úgy értem, hogy azzal nem lesz rosszabb, ha most nem indittatom be és egész télen igy áll a garázsban?

2019. nov. 12. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Tedd fel tölteni. Ha szerencséd van, akkor ennyivel megúsztad és beindul. Ha nincs, akkor akku csere. 10V alá ha merül, azt annyira nem tolerálják ezek az ólomsavas akkuk. Legközelebb ha fél évig magára hagyod, legalább vedd le az akkusarut.
2019. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem éri meg. 9 hónap állás alatt az üzemanyag is "megromolhat", az olaj ki tudja mikor volt cserélve. Én biztos hagynám.
2019. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Ahh dehogy romlik meg az üzemanyag 9 hónap alatt....


Kérdező, lehet kinyírtad az akksidat.

Nem tudsz rámérni, hogy mennyi van benne?


Amúgy meg nem tudom mi értelme van most beindíttatni ha csak tavasszal fogod újra használni.

Garázsban nem rohad el, tavasszal veszel bele egy új akksit mert valszeg ez kuka ha semmit nem csinál az önindító, olaj és szűrők cseréje és kész.

2019. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mit szenvedsz, miért nem adod el a **csába?
2019. nov. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vegyél egy akkutöltőt valamelyik szupermarketben, töltsd fel az akkut. Menj vele egy kicsit, hogy átmozogjon. Aztán elrakhatod megint.


Ha ilyen keveset használod, akkor tényleg érdemesebb eladni, mert így csak fizeted rá biztosítást meg az adót, de csak veszít az értékéből.

2019. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!