Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire jo dontes apatol...

Mennyire jo dontes apatol ladat kerni szulinapomra?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok es apa felajanlotta,hogy ha a jogositvanyt megszerzem vesz egy autot nekem. A jogositvanyert megdolgoztam nyaron,kemenyen. Most szereztem meg. Es apa mondta,hogy holnap intez nekem egy verdat,amilyet szeretnek. Alapvetoen nem szeretek felvagni azzal,hogy mi gazdagok vagyunk es en nagyon szeretem a ladakat. Ugy hiszem,hogy a 0 elektronika a hatsokerek hajtas es a szocis tortenelmi jargany lenne a legmegfelelobb szamomra. Termeszetesen nem a vilagjarasra kene a verda,hanem amolyan napi hasznalosnak.Apam uzletember es nem szeretnem elszomoritani,hogy egy ladat szeretnek. Ha a ti fiatok ladat kerne akkor huznatok a szatokat vagy orulnetek neki?

2019. nov. 13. 18:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

Korodbeli vagyok. (17)

Ha olyan helyzetben lennék mint te, (autót választhatnék) akkor én is Ladát/ 190-es Mercit kérnék.

Majd jön itt a sok okos, hogy régi szar tönkremegy stb stb.

Simán kérj ladát. Szorítok, hogy meglegyen 🤞

2019. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Kamu...

Mennyi a keret?

Ladát napi használatra? Még véletlenül sem.

2019. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Lada Vesta?

Lada Niva?

A 30-40 éves öreg Ladákhoz képest az egyes Swift űrtechnológia, lehet szeretni, de nem.napi használatra, hosszabb utazásokra valók

2019. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#1 koszi

#2-3 nyilvan a regi ladakrol beszelek.1200 1300 1500-osre gondolok. A napi hasznalos egy 18 eves sracnal a melohelyere(diakmunka) es a konditerembe eljutni vele es mindketto 20p-en belul van tomegkozlekedessel ennelfogva semmi baj nem lenne ha nem indulna be.

2019. nov. 13. 18:23
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Nem arról van szó, hogy elindul, vagy nem. Hanem hogy egy hulladék, minden tekintetben.

Ha van fűtött garázsod, mindennapi használatra másik autód, és affinitásod a szerelgetéshez, valamint érdekel az OT-zás vagy a tuning, akkor lehet tartani egy ladát hobbiból (ha meg is engedheted magadnak, nyilván nem), egyéb esetben ne vegyél feleslegesen plusz gondot a nyakadba.


#2

2019. nov. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
Amit elfelejtettem írni, papámnak van egy 1300-as Ladája, 98000km-rel. Az elmúlt 6-7 évben nem volt vele semmi baj, pedig mostanában elég sokat megy.
2019. nov. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Van ismerosom aki szivesen szerelgetne velem,o a szomszedom is egyben igy ha athivom siman megcsinalna barmit rajta. Van garazsunk ami futott es nedvessegmentes
2019. nov. 13. 18:52
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyebkent mibol gondolod,hlgy hulladek minden tekintetben? Ha gondoskodtak rola es rendesen felujitjuk nem hiszem hogy ne lenne megbizhato. De meg mindig nem is szempont ez nalam mikor 3-4kmes utnal tovabb ugyse nagyon hasznalnam
2019. nov. 13. 18:55
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
17-18 évesek, majd felnőttök és rájöttök miért nem jó napi használatra már.
2019. nov. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ladát lehet olcsón venni. Viszont olyant, aminek nem rozsdás a kasztnia, már nem.

Ha találsz egy kockát, ami nem rozsdás, vagy még menthető, szépen fel lehet újítani, mert van hozzá új alkatrész rogyásig, ami mondjuk a bébimerciről nem mondható el. Csak éppen sok munka és idő kell hozzá. Utána lesz egy használható retró autód, viszont jóval karbantartás-igényesebb, mint egy "nyugati" autó.

Én nem csak hogy vennék a fiamnak zsigulit, hanem van is egy kombim.:) Második autóm, idén még nem ment összesen 500km-t. Megörzöm a gyerekeknek,a nagyobbik 10 év múlva vezetheti is, ha addig be nem tiltják ezeket a motorokat.

2019. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!