Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha választani kéne. Melyiket...

Ha választani kéne. Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kombi kocsit vennék. Eddig két választási lehetőséget látok ami jónak tűnik. Opel astra g 2004es kombi vagy skoda octavia kombi 2002-2003. Véleményeket kérek. Érveket ellen érveket. Köszönöm.
2019. nov. 13. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Esetleg valami japán? Azokat szerintem sokkal jobban meg lehet pakolni (ha ez a cél).


Fater Nissan primerájában 196cm a raktér ledöntött hátsó ülésekkel.

Ha az anyós ülést letekerem vízszintesbe akkor keresztbe beférnek 280cm-es cuccok is.

2019. nov. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Vegyé buzukit! Anná jobb nincs, a többin a jelet fizeted!
2019. nov. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Bármilyen egyterű jobb a kombinál.
2019. nov. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Az Astra szerintem valamivel kisebb. Viszont fenntartásban ver mindent. Cserébe kicsit kopogósabb műanyagok, kicsit rosszabb ülések, kicsit mindenből lejjebb van. De teljesen élhető egyébként.
2019. nov. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Lancer kombi
2019. nov. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Első kommentelő: A lényeg az is inkább, hogy kényelmesen el férjünk de olcsó legyen a fenntartása. A japán kocsik elég drága ilyen téren azt hiszem. Utolsó előtti kommentelő az astra talán. De még nem vagyok biztos benne. Skoda talán hosszú ideig jobb lenne. Vagy nem?
2019. nov. 14. 15:49
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Azért egy ilyen korú japán autóba nem sokkal drágább az alkatrész mint egy astrába.
2019. nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pontosan milyen évjáratú? Milyen motor? Hány lóerő?
2019. nov. 15. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!