Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A dízeles autó egész nap egy...

A dízeles autó egész nap egy helyben áll, a fűtés miatt járó motorral, ez káros lehet-e motorra nézve?

Figyelt kérdés
2019. nov. 14. 10:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Bazki, nem akartam helyetted guglizni, de most megtettem.


99.200 találat 0,46 mp alatt. Nyilván nem olvastam végig az összeset, de az első 3 oldal találatai nem a hidegen füstölés mellett vannak. Kívánod a 30 linket, vagy nekiállsz a saját házi feladatodnak, és keresel akár csak egy cikket is, ami a te igazadat bizonyítja?

2019. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
6%
Nem árt neki a járatás.
2019. nov. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%

Durva, hogy mennyien totál életképtelenek a szövegértés terén, és nem veszik észre, hogy nem bemelegítésről van szó, hanem simán járó meleg motorról.


Ott meg semmi baja nem lesz, a motorolaj és a víz meleg, gond nélkül ketyeg bármeddig.

2019. nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok,köszi, hogy foglakoztatok a problémámmal. Nem bemelegítésről szól a kérdésem. Olyan tevékenységem van, hogy egy autóban kell ülnöm egész nap,kinn a természetben, és már hideg van 8-9 órát ücsörögni fűtés nélkül.
2019. nov. 16. 05:38
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Hali! Mit csinálsz egész nap az autóban, ha nem vagyok indiszkrét és megkérdezhetem?
2019. nov. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi az hogy hidegen füstölés te szerencsétlen gyászkoporsó?? :DDDDDD Semmi értelme a mondanivalódnak!
2019. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!