Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adjam fel a jogsit 29 óra után?

Adjam fel a jogsit 29 óra után?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 29 órát vezettem, másokat ilyenkor már vizsgára szoktak küldeni, viszont én még a vizsgától elég távol vagyok. Őszintén azért bánt az egész, mert felnőtt férfi létemre nem vagyok rá képes. Ha a szakmámat elárulnám még nevetségesebb lenne az egész helyzet, higyjétek el... Nagyon szeretnék vezetni, érdekelnek az autók, tehát nem magával a vezetéssel vannak nehézségeim, hanem, főleg a parkolásnál, kapkodok, felidegesítem magam, nem koncentrálok, nem érzem az autót. Pedig abszolút nem ez jellemző rám, nem is adtam fel még soha semmit. De valamiért ez nem működik. Kérdésem az, hogy, aki esetleg hasonló helyzetben volt, lett-e végül remény? Megéri-e továbbcsinalni vagy ne költsem feleslegesen tovább a pénzem? Bánt, hogy ilyen sok pénzt kidobtam akkor a semmire és még a férfiasságom is csorbaesik, de azt érzem, nincs érzékem hozzá. Na most, hogy kisírtam magam, mint egy kislány, ti mit gondoltok?:D
2019. nov. 15. 11:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az oktatóm szerint az átlag 45-50 órával megy át, csak sokan szeretnek füllenteni mert olyan cikinek érzik mint te. :)

Én 50-et vettem, de azt mondom kellett is. Viszont elsőre sikerült a vizsgám. Szerintem ne add fel.

30/N

2019. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy mennyi pénzed, energiád, időd benne van már, mert én is tanuló vagyok. 29-30 óránál pont így éreztem ahogy te, és úgy hittem hogy csak a lóvét hordom feleslegesen az autósiskolába. Aztán a harminc óra után elkezdtem fejlődni, amin magam is meglepődtem :D az 55. órám lesz az első vizsgám. Nem vezetek még most se perfektül, a parkolások főleg nem csúcsszuperek, de sokkal jobban megy, mint 20 órával ezelőtt!

Nem szabad abbahagynod, ugyanis a harminc óra a kötelező, nem azt jelenti hogy ennyi idő alatt kell megtanulni vezetni.

2019. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!