Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol lehet valóban gyorsan...

Hol lehet valóban gyorsan jogosítványt szerezni részletfizetési lehetőséggel?

Figyelt kérdés
Nagyon sok budapesti autósiskola ígér jogosítványt 4-5 hét alatt kedvezményes áron (van ahol 150 000 Ft alatt) mindezt részletfizetési lehetőséggel. Számomra ez elég hihetetlen de olvastam véleményeket is amik alátámasztják ezt pl. a gyors jogsi autósiskolánál is. Van valakinek ebben tapasztalata? Ki melyik autósiskolát ajánlaná, ahol gyorsan megszerezhető a jogosítvány?

2018. jún. 5. 19:27
 1/5 Saku14 ***** válasza:
100%
Vidéken
2018. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hovarju ***** válasza:
78%

Én nem hiszem, hogy semmi tudásról 4-5 hét alatt meg lehet tanulni biztonságosan vezetni.

HA minden nap vezetsz 2 órát, és már az ELSŐ órakor bejelentnek vizsgára (a vizsgaidőpont általában a jelentkezéstől számított 2-3 hét), akkor esetleg.

De ha ebbe az időbe a kresz és az elsősegély tanfolyam vizsgája is beleszámít, akkor szerintem esélytelen ennyi idő alatt jogosítványt szerezni. (eleve a kresz tanfolyam 2-3 hét)


Részletfizetést a legtöbb iskolában lehet kérni. Merre felé szeretnél iskolába járni és vezetni?

2018. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
sehol.
2018. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem 180 alatt lehetetlen megúszni egy B-s jogsit. Plusz az oktatók nagyon le vannak terhelve mivel kevesen vannak. Én a 3. jogsimnál már online csináltam a KRESZ-t, 2 nap alatt lezavartam és szerencsémre már vizsgáztam is azon a héten, de 0-ról kezdve kelleni fog legalább 2 hèt intenzív gyakorlás. Aztán ott a vezetés. 30 óra meg 580 km... a mostani helyzetet tekintve pláne nyáron amikor az összes diák jogsit akar, számolni lehet 1 hónappal mire beülhetsz egy autóba.

De! Ha azt mondod egy oktatónak hogy legyen a 4 helyett 7000 Ft/óra akkor egyből előre kerülsz ez 1000%. Csak akkor nem lesz olcsó.

2018. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy gyorsan, olcsón megtanulsz vezetni.


Alapból hosszabb átfutási idők vannak. KRESZ tanulás 1-2 hét otthon is. Utána vársz 1-2 hetet vizsgára. Majd 2-3 hetet oktatóra, vezetsz 5-7 hetet attól függően, hogy 2-3 alkalom. Vársz a forgalmi vizsgára is 1-2 hetet. Összességében inkább 2-3 hónap mint 1.


Plusz 150 ezerből maga a tanfolyam ha kijön, de ehhez hozzájön az EÜ tanfolyam+vizsga, KRESZ vizsga, forgalmi vizsga díjai. Illetve adott esetben a pótórák, sokszor 1,5-2x több órával kell számolni. Már ott vagy, hogy 180-200 az alja.

2018. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!