Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fél éve vettem egy 4 es...

Karcsi91 kérdése:

Fél éve vettem egy 4 es golfot. Eddig minden rendbe volt vele, de ma váratlanul elment a gyújtás és le állt a motor. mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

az autó menet közbe egy kereszteződésbe vagy körforgalomba kanyarodva egyszerűen elmegy a gyújtás és leáll a motor a digitális óra is 0:00 órára áll vissza.

A kormányt rángatva jobbra balra elmegy minden és ugyan így kipörgésgátló lámpa kigyullad amit még sose láttam.

kérném akinek volt már ilyen problémája segítsen mert fogalmam nincs hogy mi lehet a probléma.

köszönöm.



2019. nov. 15. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Akku sarukat ellenőrizni kell lehet meglazultak. Ha nem akkor is meg kell csiszolgatni.
2019. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érintkezési hiba, valószínűleg az akkunál.
2019. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet az akkunál is lazulás, de lehet az önindítónál vagy a test kábelnél is.

Mindent át kellene nézni alaposan.

2019. nov. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket.

Ma átnézek minden kábelt amihez hozzá férek.

2019. nov. 16. 07:18
 5/5 A kérdező kommentje:

Jó lett a kocsi végül megtaláltam a hibát.

A test kábel az aksi alatt van rögzitve a kasznihoz és uttána megy a motorba is.

A kasznin nem volt rajta normálisan mivel elengedte a rögzités és igy eltudott mozdulni menet közbe és ez okozta a hibát.

Most teljesen jól müködik.

Köszönöm mégegyszer a segítségeket.

2019. nov. 16. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!