Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi pénzből lehet fenntarta...

Mennyi pénzből lehet fenntartani egy ifát napi használós autónak? 18F

Figyelt kérdés
Suliba szeretnék járni vele meg kb. mindenhova. Igazabol csakis szemelyautos igenybevetelre kene. Tudom hogy nem erre valo egy ifa,de ez a kerdes nem is azert jott letre hogy kioktassanak az okoskak. Annyit szeretnek tudni hogy mennyibol lehet fenntartani. Bocsi ha pofatlannank tuntem

2019. nov. 17. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Azt tudod hogy ahhoz nagy jogsi kell amit 21 év fölött tudsz megszerezni?

A fogyasztás és az adók nyomják föl a rezsit, szerintem többszázezer forint / hó

2019. nov. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Eloszor is C kategorias jogsi kell hozza, ami nem ket filler. Masodsorban 20l/100km korul fogyaszt terheletlenul, meleg motorral, rovid utakon siman benyal 25-30 litereket. Harmadreszt, a biztositasa (a legolcsobb!) evente 140 ezer.


Menj szepen vissza a szobadba es tologasd tovabb a matchboxaidat.

2019. nov. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Az év vicce.
2019. nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
A kérdés egyértelműen csak kitaláció.
2019. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Asziszed hogy megetted a nevet gélt.
2019. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

És arról nem is beszélve, hogy személyautó parkolóba nem fér be, sok helyre be sem hajthatsz vele. Ilyen esetben tachográf is jó kérdés.


De ha igazán kemény vagy, akkor sárgát eszel szippantós felépítménnyel.


(Ha már annyira nem vetted a fáradtságot, hogy megírd rendesen a trollkérdést, L60 vagy W50, meg milyen hajtás és felépítmény)

2019. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 D. Brasco ***** válasza:
47%
Legközelebb talan probald a humor kategoriat....mondjuk oda vicces dolgokat szoktak irni.....ez meg.......
2019. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem igaz a sztori rolam,de ha nem igy irom le fele ennyien nem valaszolnak. Arra voltam kivancsi,hogy mennyibol tudnek fenntartani(rohadtul nem aktualis,de elgondolkodtam most rajta unalmamban),szoval koszi szepen a valaszokat
2019. nov. 17. 22:34
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem lenne sokkal drágább egy ilyennel furikázni, mint mondjuk ha egy másfél milliós 7es BMW-t venne nagy benzinmotorral. És végülis miért ne járkálhatna IFAval? Amugy meg 18 évesen is lehet C kategóriád, de 21 éves korodig csak belföldön lesz érvényes.
2019. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk mert ha olyan helyen laksz meg a sulid is olyan helyen van ahol sulykorlwtozas van az akár évi 1m Ft is lehet az éves behajtási. Így összesen a fél milliótól 1-2 millióig lazán mozoghat az összeg.
2019. nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!