Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hengerfejes a motrom, mire...

Hengerfejes a motrom, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
megvétel után 12 ezer kmre jöttünk rá hogy a kocsi hengerfejes,97 fokos víznél a kompresszió miatt nyomja a levegőt a rendszerbe és fölül (hutoviztartaly) folyik ki a víz (gyári termosztátom 105fokon nyit de masikat raktam amivel nm megyek 80 fölé) most semmi problémám nincs a hütővízzel,szerintetek repedés vagy csak sima tömítés hogy még ilyen sokat eljárhattam s járok is márciusig h gyüjtsek pénzt addigra?

2019. nov. 18. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én repedésre készülnék anyagilag.... nekem az olajat ette, szerelő nagyon jól ismeri azt a motor ami az autómba van mert gyárilag olyan amilyen, így egyből rátudta vágni,hogy anyagilag mire is számítsak ,ha csak nincs túl nagy gáz,de ha az lenne nem menne az autó. Nála meg pár helyen ahol érdeklődtem minimum 2 hónap várakozás és még átlag 3 hét amit ott áll az autó. Én felkészültem,mert azt a nem kevés pénzt amit mondott még bedupláztam,hogy ne legyen probléma,ha nagyobb a baj. Végül még kicsit picit olcsóbban is megúsztam,így volt öröm és boldogság.
2019. nov. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
miből gondolod hogy repedés?nálad mik voltak a problémák?mennyi pénzedbe került összesen?
2019. nov. 18. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok

miből gondolod hogy repedés?

Nem gondolom,hogy az lenne ...de mint írtam én anyagilag arra készülnék mert az nyilván drágább lesz mint egy tömítés. Én azért készülök mindig a rosszabbra mert akkor nincs az,hogy csak egy kis semmi..aztán szétszedik és hoppá ez legalább a duplájába fog kerülni,én meg vakarom a fejem,hogy honnan szerezzek gyors még pénzt. A mennyi pénz volt az az aminél aztán nem mind1 milyen autóról és motorról van szó.... mert az egyik autónk igaz nem mai darab,de rendkívül jó motor van benne és ha azzal valami történik akkor bontottan 20-50ezer között komplett veszek egy bontottat bele és szuper lesz, a másik autó már egy teljesen más kategória árba meg pláne ,meg itt még a jó drága bontottal sincs kisegítve az ember miután gyárilag kaki,így pl nyerek azzal kb fél évet aztán kezdi el zabálni az olajat,ha nem kapásból már ugyan olyan rossz....annál 790ezer volt a motorfelújításos buli.

2019. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
motrom: opel astra h Z16XER 1.6 benzin 116 Le 2007
2019. nov. 18. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!