Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok első...

Milyen autót ajánlanátok első autónak? (Nem villogni, hanem egyszerű, megbízható városi közlekedésre kellene)

Figyelt kérdés

2019. nov. 18. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk Renault Thalia bevált. Ezzel tényleg nem villoghatsz, de megbízható, és rohadt nagy a csomagtere.
2019. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Első autónak jó egy régi swift is szerintem, főleg mert olcsó, nem kell félteni, kicsi, van hozzá olcsó alkatrész. De kérdés hogy mennyit szánsz rá és hogy mik az igényeid.
2019. nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Swifttel az a gond hogy a kocsit ugyan nem kell félteni,de viszont magadat annál jobban!
2019. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Toyota C-HR kiváló választás első autónak, én egy éve használom és biztos ismét azt vennék megint.
2019. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző..Nekem egy 10 éves Jeep Patriot a jelenlegi autóm, ami az első is egyben, de már 7 éve van jogsim, eddig apám astráját vezettem. Rutin nélkül nem biztos hogy SUV lenne a legjobb választás. Főleg nem ilyen ami még viszonylag drága
2019. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Ugyan úgy kell vezetni mint bármilyen más autót. Nekem az első autó, rögtön vizsga után vettem. Tele van biztonsági funkciókkal, és soha semmi problémám nem volt a vezetésével.
2019. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Ford Focus.
2019. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

BKV.

Az autót diákmunkából úgysem fogod tudni fenntartani.


Egyébként ársávot nem írtál.

2019. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!