Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót válasszak?...

Milyen autót válasszak? (Szempontok lejjebb)

Figyelt kérdés

Szóval augusztusban végzek az egyetemmel és szeretnék egy kocsit venni, és már előre szeretnék gondolkodni hogy mik jöhetnek szóba.

1-max 1,3 millió amit rá tudnék szánni

Mindennapos használatra lenne, munkába járáshoz, hétvégi kirándulásokhoz használnám

Csakis benzines jöhet szóba, ne fogyasszon sokat, ne legyen túl régi(ezalatt kb azt értem hogy 10 évnél ne legyen idősebb), viszonylag jó állapotú legyen

4-5 évet mindenképp tervezek vele és addig jó lenne ha kibírná anélkül hogy vagyonokat költenék szervizre

Nem kell hatalmas autó de 4 személyes legyen

Most így hirtelen ennyi szempont jutott eszembe. Ezek alapján tudtok nekem segíteni hogy milyen autókat nézegessek? :)



2019. jan. 17. 11:42
1 2
 1/17 D. Brasco ***** válasza:
Grande punto...igénytlene filléres az 1.4 16V 95lovas szívó benzinessel meg örök élet +1 napig elketyeg kb 7literrel!
2019. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

Suzuki swift

Kapsz mar normalis allapotut ilyen arban es minden megvan benne ami 4 felnott utazasahoz eleg

2019. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mitsubishi Colt.

Fél éve van meg (régi swiftet váltotta), és napról napra jobban imádom. 2009-es, 1,3-as benzines.

Mindenki azt mondja, tökéletes választás volt, semmi gondom nem lesz vele.

(Az új Swiftnél az ABS kockával probléma szokott lenni, én azért nem azt választottam)


[link]

2019. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, Swift eddig is a listámon szerepelt, de a többi 2 lehetőség is jónak tűnik így elsőre.

Meg jöhetnek még ötletek.

2019. jan. 17. 12:51
 5/17 anonim ***** válasza:

Astra H

Focus

207

206+

2019. jan. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Fiat Bravo (2007-)


Nekem mondjuk 1.9 8V dízel van, de a benzinesek is elég jók. Ennyiből tudsz venni nagyon jó állapotban lévő 1.4 90 LE-t, de akár 1.4 T-jetet is. Alapvetően egy elég jól sikerült, megbízható autó, komolyabb betegségei nincsenek. Külsőre nagyon fiatalos és impozáns autó, a belseje is nagyon szép, igényes anyaghasználatú és tágas. Hátul is kényelmesen elfér két felnőtt. A csomagtere is elég nagy, 400 literes. Én összességében csak ajánlani tudom neked ezt az autót, én nagyon szeretem, és nem bántam meg, hogy anno ilyet vettem. Sokkal megnyerőbb, mint egy tucat Swift, ami lehet, hogy nagyon megbízható, de hidd el, ha egy normális előéletűt veszel a Bravobol, és meg adod neki az odafigyelést, hálás társad lesz, és a pénztárcádban tartja a pénzt.


Ha ettől kisebb autóban gondolkozol, akkor viszont én is a Grande Puntot ajánlanám.

2019. jan. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Toyota Yaris esetleg.
2019. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi, az újabb ötleteket. A Fiat bravoban eddig nem is gondolkodtam de most hogy jobban utánanéztem, egyre jobban tetszik.
2019. jan. 18. 15:05
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
A Fiatot kerüld el, ha nem akarod megszívni a nyeles cicit. Vegyél inkább egy Focust. (1.8 GHIA.)
2019. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A Fiatok nem a megbízhatóságukról híresek. Inkább arról, hogy elektronikusan nem a legjobbak.
2019. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!