Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mit tennétek a helyemben,...

Ti mit tennétek a helyemben, mit tanácsoltok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Adott egy 1.9 pdtdi motor aminek csattognak a szelepei( hidrotőke,veztengely,csapágyak már cserélve lettek), úgy döntöttem ezt is rendbe hozom. A kérdés most jön: nyilván a hengerfej síkba lesz húzva, kap hengerfejtömítést ez alap. !DE! Nem tudom hogy a Dugattyú gyűrűt (OLAJAT NEM ESZI),illetve a hajtókart csapágyat is cseréltessem e. Szelepfedél alatt minden új, meg a hengerfej+ szelepek is rendben lesznek. Mit mondotok? 345 xxx km

#vyvyva
2019. nov. 18. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szétszedés előtt méress kompressziót, de ha nem eszi az olajat, és nem erőtlen akkor én nem nyúlnék a gyűrűkhöz. Esetleg szaki megnézni a hengerfalat és mondhat rá mást.
2019. nov. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld! :)
2019. nov. 19. 11:34
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy igen. Az olajat nem eszi, és ereje js van neki.
2019. nov. 19. 12:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy normális konstrukció esetén alapszabály, hogy ne javítsuk meg azt, ami nincs elromolva. Én csak ezt tudom javasolni. Szét nem szedném ezért a többi részét.
2019. nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!