Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Merőleges parkolásnál általába...

Merőleges parkolásnál általában orral vagy farral szoktál beállni? És miért?

Figyelt kérdés
2019. nov. 22. 10:02
1 2
 11/14 anonim válasza:
52%

Én az a fajta sofőr vagyok, akinek megnyomták az ajtaját, és azóta képes vagyok többszáz métert gyalogolni, csak azért hogy ne álljon mellém senki, ha lehet



Nincs drága autóm (a hitelből kölcsönvett BMW terepjárókhoz meg Audikhoz képest amivel manapság rohangál mindenki), de évekig gyűjtöttem meg kuporgattam a pénzem hogy megvegyem és szép állapotba hozzam: nem ér semmit az egész, ha valami gyökér odaáll és nekib***a az ajtaját lendületből



Keresek egy olyan helyet ahol jobbról és hátulról van egy szegély, és a lehető legszorosabban beállok a sarokba, a vezető oldali ajtóval kifelé. Mindig viszek pár üres borosüveget meg PET-palackot és kiteszem a mellettem levő helyre hogy jól látsszanak: ha valaki képes a semmi közepén kiszállni a kocsijából, felszedni a palackokat és beállni mellém, annak minden elismerésem



Ha a belvárosba kell mennem, akkor inkább más autójával megyek, vagy egyszerűen nem megyek kocsival

2019. nov. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, félted vagy sem a kocsid, az a borosüveges dolog tahóság. Tartsd garázsban és buszozz ha enny

ire félted, ne másokat szivass.

2019. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig orral előre állok be, mivel ezt az egy parkolást tudom megcsinálni, tolatva, és párhuzamosan nem tudok parkolni, párhuzamosan max előre, ha van 3-4 kocsinyi hely, de akkor is vagy megpadkázom, vagy lesz fél méter a kocsi meg a padka között.
2020. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
És akkor valaki mindig kiáll neked utána?
2020. jan. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!