Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért fontos a nagy csomagtér...

Miért fontos a nagy csomagtér amikor általában full üres?

Figyelt kérdés

Azt vallja mindenki hogy kombi kell mert a csomagok stb...


Kozben ugyanezekben az autokban van max egy kis bőrönd. Meg egy évben egyszer elmennek vele nyaralni. 80%ban teljesen felesleges, üresen áll, max törik össze-vissza mert nem tudnak parkolni vele.

En eddig mindig befértem a kis Yarisomba pedig gyakran öten ülünk benne de a tengerre is lejutottunk sok csomaggal...


2019. nov. 18. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Abból, hogy van hely nem lehet gond, csak abból ha nincs. A kombi változatok egyébként nem, vagy csak minimálisan hosszabbak a 4 ajtósoknál, tehát a parkolási nehézség tévedés, sőt egy kombiban jobban látod, hol a vége az autónak.
2019. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt gyakran alig van különbség a ferdehátú/sedan és a kombi össztömege között.


A másik, hogy gyakran cuccolásnál nem az a gond a ferdehátúnál, hogy nem lenne bent hely a cuccnak, hanem egyszerűen nem fér be a csomagtartó ajtaján. Jártam anno így, mikor anno Corsával egy nem is nagybútort akartam hazahozni.


Egyébéként gyerekkoromban mi voltunk nyaralni 5-en Dacia 1310-el meg Audi 80 szedánnal is, attól hogy valahogy befértünk, még semennyire sem volt kényelmes, az ölünkben is cucc volt. Most Dacia Loganunk van a feleségünkkel, a sima szedán változat, de még nincs gyerekünk, ha lesz, biztosan kombit veszünk helyette. Mert amúgy nem csak nyáron megyünk hosszú utakra, akkor sem csak nyaralni fogunk, de akkor már több lesz a cucc. Az meg nem érdekel, hogy Budapest belvárosában mennyire lenne nehéz parkolni, mivel ott tömegközlekedünk.

2019. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Feleségünkkel -> Feleségemmel


Nincs nálunk többférjűség :-)

2019. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Viszont akkor az egyszer abban az évben, na akkor nélkülözhetetlen. Tovább nincs is miről beszélni.
2019. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Minek a házba riasztó, hisz az emberek 99%-ához úgysem törnek be soha?


Kombi is ilyen, többnyire ritkán van kihasználva, de amikor kell, akkor jó ha van. Meg többnyire újonnan/ használtan minimális különbség van árban kombi és 5 ajtós/sedan között, akkor már miért ne a praktikusabbat vegye az ember. Főleg ha tudja, hogy nagy ritkán azért használva lesz.

2019. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Valóban az esetek 80%-ban kihasználatlan, de a maradék 20-ban nélkülözhetetlen. Inkább utazunk hosszú távon kényelmesen, mint hogy nyomorogjak.
2019. nov. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 dirtboy ***** válasza:
100%

Minek vennék nem kombit ha azt meg még annyi alkalommal sem tudom használni.

Mi az előnye pl a sedánnak a kombival szemben?

2019. nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy ovis gyerek biciklijét bedobni a Yarisba, meg mellé a hazafelé elintézett bevásárlást. Nekem ugyan nincs kombim, de amikor centiken múlik a ferdehátúnál, hogy nem tudom becsukni a csomagtartó ajtaját, akkor bizony nagyon örülnék egy kombinak. De tudom, biciklizzen inkább otthon a gyerek, akkor befér a többi cucc az autóba. :D
2019. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokat jelent amikor kell, akkor aztán borzasztó jó ha van nagy csomagtartó.

Ha nem kell , nincs tele rakva , akkor is elvan úgy ahogy van.

Nem kér enni, nem kerül többe mint egy szedan.

2019. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó az a nagy csomagtér ha kell! És pedig van amikor kell is az. Van a családban szedán is, de nem valami helybőségű (Megane-ról van szó), így tényleg jobban csak szaladozásra, "taxizásra" jó.
2019. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!