Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bukás után legközelebb csak...

Bukás után legközelebb csak vizsga előtt vezetni 2-4 órát, normális?

Figyelt kérdés
A napokban megbuktam az első vizsgán. Az oktató addig nem ad időpontot vezetésre, míg nincs meg az új vizsga időpontja, tehát addig nem is vezetek, ami lehet hogy 2-3 hét. Másnál is hasonlóan mennek/mentek a dolgok a bukást követően? Jól van ez így?
2019. nov. 22. 15:14
 1/2 anonim válasza:
96%

Te még jól jártál hozzám képest... Bukás után szóltam, hogy elutazunk a családdal, két hétig ne keressen. A 13. nap este 7-kor írt egy smst meg hívott, hogy holnap reggel vizsga. Épp aludtam, át voltam állva éjszakai üzemmódba, nem aludtam éjjel semmit. Persze megbuktam, az első tíz percben.

Reklamálni nem reklamáltam, mert nem egy tökös csávó vagyok, hanem egy félénk lány.

Mindenestere szerintem nincs rendben, vezetned kéne hogy gyakorolj. Beszéld meg vele.

2019. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy nincs, akkor válts oktatót. Én ezt tenném. Persze kérdéses az is, hogy miért buktál meg, de ezt így én nem tartom korrektnek. A te zsebedből megy az is, ha totál feleslegesen mész el vizsgázni.
2019. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!