Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális az ilyen oktató?

Normális az ilyen oktató?

Figyelt kérdés
Júliusban volt forgalmi vizsgám, sajnos az utolsó pár percben buktam meg mert figyelmetlen voltam. Akkor odaadtam az oktatómnak az újabb vizsga árát, lassan október, 3 hónap eltelt, azóta nem vezettem, vártam, az újabb vizsgára. A probléma az, hogy már sokszor hívtam az oktatóm, de ő mindig csak azt mondta, hogy majd ő szól, ígért hónap végére egy időpontot, abból se lett semmi, azóta se szólt. Már kellemetlenül érzem magam, hogy mindig csak hívogatom. írtam neki pár napja egy sms-t, üzent, hogy majd este hív, azóta se hívott. Valami mindig van, augusztusba azokkal kellett foglalkozni akik szeptembertől iskolába járnak, vagy messzire kerülnek innen, ez még érthető is. Mindig úgy van vele, hogy az első esélyt mindenkinek meg kell kapnia, ami igaz is, viszont azokkal is kellene foglalkozni akiknek már 1 évük sincs hátra, hogy megcsinálják a forgalmi vizsgát, mert ő hónapok után se szól. Ez normális dolog, hogy ennyi időt kell várni egy újabb vizsgára? Másnak is ilyen/ilyen volt az oktatója?

2016. szept. 19. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális az ilyen,én biztosan elküldeném a jó édes...... Nem tudom hogy ilyenkor mi a teendő,lehet érdemes lenne átmenni egy másik oktatóhoz mert ez szerintem magasról leszar téged
2016. szept. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Keresd fel az autosiskolat ahol dolgozik, es kerj masik oktatot.

Kertel blokkot legalabb, hogy befizetted neki az X osszeget?

2016. szept. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire hagyod magad, akkor ne csodálkozz, hogy ezt meg meri csinálni. Állj a sarkadra és szedd elő a csúnyábbik énedet.
2016. szept. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 veterán vas ***** válasza:

Gondolom, majd az a kifogás következik, hogy "jaj hát olyan régen nem vezettél, muszáj néhány pót-óra", vagy az, hogy "sokba került, amíg intéztem egy újabb vizsga-időpontot".

Ne hagy megvezetni magad!

2016. szept. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!