Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti meddig mentek el egy autóért?

Ti meddig mentek el egy autóért?

Figyelt kérdés

Autóvásárlás alatt állok, de a településen ahol lakom nem találok rendeset... :/

ti hány km-t mennétek egy kocsiért?


2019. nov. 22. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót adnak jó áron, akár Vlagyivosztokig is!
2019. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amúgy pécsi vagyok, ja de ilyenkor érdemes úgy szervezni,hogy arra a napra több autót is megnézel?
2019. nov. 22. 16:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Oda vissza 700km.
2019. nov. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk már jöttek veszprém megyébe szegedről is autót vásárolni, én meg volt hogy kimentem Németország túloldalára a holland-belga határhoz közel egy komolyabb kocsiért, ami még így is nagyon megérte. Azt mondom, szánj rá egy egész napot vagy többet és nézz meg minél többet úgy válassz. Rossz autót a szomszédtól se éri meg megvenni, jó autóra meg nem kell sajnálni akár több 100 km-t.
2019. nov. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kicsi a világ, én is pécsi vagyok. :) Miskolcon kaptam a legolcsóbb árajánlatot az autómra, így úgy volt, hogy ott veszem meg. De aztán egy pesti szalon alálicitált. Íyg ott vettem meg. Kétszer kellett elutaznom miatta: egyszer a megrendelés miatt, egyszer az átvételért. De kibírtam, két nap szabadság.
2019. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De téged ne az érdekeljen hogy más mennyit menne egy autóért, hanem hogy neked mennyit ér meg.
2019. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván az sem mindegy milyen autó, mert egy 2-300e-es autóért nem mennék a szomszéd megyén kivülre, de egy komolyabb, akár több milliós autóért megyek akár több ezer km-t is. Saját autóbat az alföldről hoztam zalába, haverom autóját meg Lübeck-ből hoztuk, hát nem voltam érte oda, de ajándék volt olyan áron, olyan motor, szin, minden az volt amit megálmodott. 16 óra ki-14óra vissza.
2019. nov. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Németországból csomó autót hoztam már, 1250 km-re lakik az ismerős, és onnan :)
2019. nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!