Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elmennétek a lakóhelyetektől...

Elmennétek a lakóhelyetektől 250km-re használt autót nézni, ha abba kevesebb a km és ugyanannyiba kerül, mint amennyiért a közeletekbe van?

Figyelt kérdés
Konkrétan kinéztem egy 2006 os évj autót a lakóhelyemen 250e km-el. Ugyanennyiért,ugyanennyi időset árulnak 250km-el arrébb csak abba 148e km van. Beáldoznátok 1 napot és kb 15e ft üzemanyagköltséget ,hogy megnézzétek?
2019. nov. 23. 22:07
 1/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Be... Aztán vagy pofára esés a vége vagy nem....
2019. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Sokváltozós az egyenlet: ha 100e Ft-os autóról van szó, akkor semmiképp, ha tízmilliósról (jó, a 2006-os évjárat alapján ez valószínűtlen), akkor esetleg. Amúgy könnyen lehet, hogy a másikban is van 250e, csak szépen visszapörgették az órát. A 148e km évi 10e km-es futásteljesítményt jelent, ami lehet reális is, de mondjuk egy dízel esetében már alapból kételkednék.


Én először is megnézném a helyi autót alaposan, és megpróbálnék informálódni a távoliról (telefon, JSZP). Ha frankó, és tényleg jobbnak tűnik, mint a helyi, akkor esetleg elmennék megnézni. De számíts arra, hogy könnyen lyukra futhatsz.

2019. nov. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Még mindig itt tartunk hogy km órát veszünk? Amiben kevés van az általában vissza van pörgetve aztán a vevő csodálkozik hogy x km után előjönnek a bajok. De legyen szerencséd, szerintem egy több 100ezres vagy milliós autónál nem pénz az a benzinköltség. Ezen múlhat hogy megveszel egy szart közel vagy elmész messzebb egy olyanért ami talán jobb. Én mennék
2019. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Ennyi információ alapján nem.

Konkrét hirdetés és fotók alapján, valamint az eladóval történt telefonbeszélgetés után könnyen lehet.

Volt már rá példa

2019. nov. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
en bevallaltam. oreg nyuggerektol vettem az autot, nem hiszem hogy terkegették az orat.
2019. nov. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En nem mennek el olyan messzire.

Mi van ha a helyszinen derul ki hogy nem megy jol az auto, tele van karcokkal, valamelyik elem mas szinu, stb?

2019. nov. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2019. nov. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem mennék el, mert biztos hogy ott is úgy van fotózva, leírva minden hogy azt mutatja amit az eladó mutatni akar.
2019. nov. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!