Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo S40 vélemények?

Volvo S40 vélemények?

Figyelt kérdés
2004 utáni kiadásról szeretnék érdeklődni. Benzin és Diesel motorosokról egyaránt.

2019. nov. 24. 17:59
 1/1 anonim válasza:

Szia ,nekem v50 van az ugyan az csak kombi-ban,Nekem 2.0D dízel van a Psa Ford közös motor ezzel a motorral nagyon dinamikusan mozog az autó de az 1.6D sem lehet annyira élhetetlen ez is Psa motor szerintem megbízhatóságra nagyon jók mivel nem szokták szidni őket ugyan ez a motor volt Fordokban (Tdci néven) és pl Citroenekben(Hdi) . A facelift előtti típusban nem feltétlenűl viszont a faceliftes típusban már biztos van részecske szűrő esetleg ha csak városban van használva egy idő után az okozhat gondokat,de van Rajtuk Fap adalék pont ezért ha valaki városban használná sokat ,de akkor nem árt feltőltltetni ,

A Benzinesekből megbízhatóbb az 1.6 mint az 1.8-as viszont visszafogottabb bár az sem lehet élhetetlen érdemes kipróbálni mielőtt megveszi az ember.

Létezik még 2.0 benzines meg 2.4 -es azt hiszem nem nagyon ismerem őket.

Esetleg még 5 hengeres 2.4 dízel ami ha jól tudom Volvo saját motor azt sem szokták nagyon szidni .


Maga az autó futóműve szerintem nagyon jó ,focus futóművet kapott hátul lengőkaros, sportos,


Biztonságra hozza a Volvo szintet ,főleg az oldalsó tőréstesztje ami nagyon jó a többi autóhoz képest ,

Én bátran ajánlom nagyon jó autók

2019. nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!