Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak, ha direkt nem...

Mit csináljak, ha direkt nem húzódik le a biciklis vagy gyalogos? Ha kicsit megpöccintem autóval, milyen büntetésre számíthatok?

Figyelt kérdés

Van néhány irigy szomszéd, akik az út közepén közlekednek, és ha meglátják hogy én vagyok a volán mögött, még jobban az út közepe felé húzódnak.

Közben nevetnek, hogy én állok egy helyben az autóval, arra várva hogy tovább tudjak haladni. Felrobbanok a dühtől!

Este is gyakran előfordul, haladni szeretnék.

Ők megállnak az út közepén(!), beszélgetnek, vihorásznak, és látják hogy ott egy autó, egy helyben áll és tovább szeretne menni, de nem húzódnak le.

Mit tegyek? Autóval járok dolgozni.


2019. nov. 26. 08:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#6 jó ötlet, ki fogom próbálni.

Szerintem irigyek, hogy nekik gyalog vagy biciklivel kell közlekedniük, nekem meg ott a kényelmes fűtött autó. Biztos ráérek.


#10 épp az a baj, hogy én nem szólok semmi rosszat senkinek, és lesz💩ják hogy ott vagyok, mert úgysem szólok vagy haragszom érte. De mikor épp sietek, vagy lenyomtam egy 12 órás éjszakás műszakot, akkor bocs hogy nincs türelmem állni vagy gyalogos tempóban haladni velük, amíg haza nem érnek. Ha megnyomom a dudát, akkor meg az én k..va anyámat...

2019. nov. 26. 18:40
 12/12 anonim ***** válasza:
Várd meg míg ki tudod őket kerülni...
2022. jún. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!