Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a féktárcsa mennyire gázos?

Ez a féktárcsa mennyire gázos?

Figyelt kérdés

Eladó mondta, hogy lassan cserélni kéne, menet közben fékezésre jól reagál, de nekem ránézésre borzalmas.


Kép: [link]



2019. nov. 26. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha elég vastag akkor megéri szabályoztatni és új betétekkel összerakni. Ha az eladó is bevallja, hogy “lassan cserélni kell”, akkor kb azonnal cserélni kell.
2019. nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ránézésre nem lehet megállapítani, hogy a vastagsága megfelelő-e.

Az éle előbb-utóbb mindegyikben rozsdás lesz, az nem jelent semmit.

A felületen lévő rozsda arra utalhat, hogy sokat állt az autó.

Szóval lehet még jó is ez a tárcsa, ennyiből nem derül ki.

2019. nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A felső pereme miatt tűnt nekem neccesnek, általában egyenletes, olyan mintha a felső része nem kopna, jóval vastagabb
2019. nov. 26. 21:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Vidd el egy szervizbe. Tudod egy féktárcsa csere esedékessége nem közvéleménykutatás kérdése.
2019. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jogos! :)


Inkább arra gondoltam, fent mitől olyan, amilyen.. mintha a fék pofa se lenne jó akkor. Viszont fogni fog erősen.


Na majd megmondjak. Köszi azért

2019. nov. 26. 22:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem hűtött 9mm alatt kuka, szabályozni pedig csak kókány szerelő fogja. Oda ne vidd a kocsid. Ha fog rendesen, akkor várd meg míg a betétek elfogynak és egybe cseréltesd.
2019. nov. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ezt már sürgősen cserélném. Nem biztos, hogy fékezésre jól reagál, lehet csere után sokkal jobban reagálna, nagyobb lenne a fékhatás. A képen ez a féktárcsa olyan, mintha a fékbetét teljes felülete nem érintkezne a tárcsával.
2019. nov. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam ilyen az első fék, 90.000km van benne: [link]


Hátsó fék: [link]

2019. nov. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!