Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ismertek olyan ritka Ferrari-t...

Ismertek olyan ritka Ferrari-t, ami inkább hasonlít egy japán autóra mint bármilyen olasz sportautóra?

Figyelt kérdés

Hétfőn láttam egy nagyon furcsa sportkocsit Debrecenben (Egyetem téri campus) amin Ferrari logók voltak, de nem láttam ehhez hasonló modellt sosem: a legjobban egy 90-es évekbeli Toyota Supra-ára hasonlított



Kár, hogy nem írtam fel a rendszámát, mert most jutott eszembe hogy simán rá lehetne keresni a kormányablakos cuccban



Az egyetlen Ferrari amit találtam a neten és hasonlít rá, az a 575 GTZ Zagato



2019. nov. 27. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok hasonló autót átalakítanak kamu ferrarivá. Lehet, hogy neked is egy ilyenhez volt szerencséd.

Rendszáma nincs meg?

2019. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nincsen sajnos, csak futólag láttam


Jövő héten újra ott lesz dolgom, ha lesz időm megkérdezem a portást aki ott szokott lenni, hátha ismeri a tulajt vagy tudja mikor szokott ott lenni

2019. nov. 27. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Van sok ilyen szörny a neten.

[link]

2019. nov. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem tűnt hamisnak, inkább csak olyan ritkább modell lehet amit nem ismerek/nem láttam még a neten sem
2019. nov. 28. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak igényes, egészen hihető replikák is. Az előző linken látható tényleg nevetséges. :)
2019. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!