Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Ismertek olyan ritka Ferrari-t, ami inkább hasonlít egy japán autóra mint bármilyen olasz sportautóra?

Hétfőn láttam egy nagyon furcsa sportkocsit Debrecenben (Egyetem téri campus) amin Ferrari logók voltak, de nem láttam ehhez hasonló modellt sosem: a legjobban egy 90-es évekbeli Toyota Supra-ára hasonlított

Kár, hogy nem írtam fel a rendszámát, mert most jutott eszembe hogy simán rá lehetne keresni a kormányablakos cuccban

Az egyetlen Ferrari amit találtam a neten és hasonlít rá, az a 575 GTZ Zagato

Keress kérdéseket hasonló témákban: Ferrari, Ferrundok, kocsi, autó

2019. nov. 27. 17:32  Privát üzenet  

A válaszok

Sok hasonló autót átalakítanak kamu ferrarivá. Lehet, hogy neked is egy ilyenhez volt szerencséd.

Rendszáma nincs meg?

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2019. nov. 27. 17:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nincsen sajnos, csak futólag láttam

Jövő héten újra ott lesz dolgom, ha lesz időm megkérdezem a portást aki ott szokott lenni, hátha ismeri a tulajt vagy tudja mikor szokott ott lenni

# 2/5Időpont 2019. nov. 27. 17:55 Privát üzenet

Van sok ilyen szörny a neten.

[link]

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2019. nov. 28. 09:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem tűnt hamisnak, inkább csak olyan ritkább modell lehet amit nem ismerek/nem láttam még a neten sem

# 4/5Időpont 2019. nov. 28. 11:44 Privát üzenet
Vannak igényes, egészen hihető replikák is. Az előző linken látható tényleg nevetséges. :)

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2019. nov. 28. 21:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit gondoltok a Lamborghini Jaramaról?
Ilyen klasszik Abarthokat szerintetek meglehet venni akármennyi pénzért is?
Magyarországon hol lehet Lamborghinit látni?
A Lamborghini autómárka nevét hogyan kell kiejteni?
Egy Ferrariban vagy egy Lamborghiniben nézik meg jobban az embert? Melyik a népszerűbb?
A Ferrari és az Alfa Romeo között mennyire szoros az együttműködés/kapcsolat?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!