Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen ilyen már egész jól...

Ilyen ilyen már egész jól szimulálja egy H7 izzó vetítési képét?

Figyelt kérdés
Vagy inkabb egy optikas lampatestet kene beszerezni?
2019. nov. 28. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Te érted, mit szeretnél kérdezni?

Ha igen, valószínűleg egyedül vagy vele.

2019. nov. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]

Bocsi lemaradt 😂 tehát egy ilyen ilyenről van szó.

2019. nov. 28. 18:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg a linket.
2019. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg a linket. Nem tűnt fel november óta, hogy ez egy hibás link?
2020. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A link végéről lemaradt az 5-ös. Ez egy közúti forgalomban nem használható termék, ilyet az aliról is tudsz rendelni, csak ott nem €100, hanem csak €10.
2020. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Beviz Elek ***** válasza:

A gyártó nem gondolta hogy valaki ilyen nagy LED-et akar belerakni, ezért többségében nagyon kilóg az ilyen és a kupakot sem tudod visszarakni, arról nem is beszélve hogy a beakasztó dróttal is szenvedhetsz.

Ha CAN bus-os kocsid van, akkor folyamatosan hibaüzenetet fog kiadni rá hiszen fele annyi áramot vesz fel.


A fénye sokkal fehérebb mint egy halogéné, a sündőrség könnyebben kiszúrja és esélyes hogy megedzi az ánuszodat.


Ettől függetlenül egy kicsit túl van lihegve a dolog. Jól beállított lámpával nem vakít, nem zavaró és teljesen használható (lenne). Én próbaképp beraktam az egyik kocsimba, beültem vele szemben a másikba és nézegettem hogy mennyire zavaró. Ekkor megérkezett egy új Mercedes gyári LED lámpákkal, az jobban vakított mint amit az enyémbe raktam. Persze próbakör is volt, sokkal jobban látni vele mint egy halogénnel.


Pár évig xenont használtam a tompítottban, LED-et a reflektorban, ez a kombó kifejezetten bejött.

2020. jan. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Milyen milyen ledet akarsz beletenni a kocsidba?
2020. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a működő link, ez már tényleg szinte izzószálnyi helyen világít csak, persze csak két oldalán. Azért ez már csak jobb egy halogénnél

2020. jan. 21. 22:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Dehogy jobb.

A lámpa test, a tükör és az üveg van összhangban az izzóval.

De ráadásul kapsz at ebay-en sokall olcsóbban is, szart ami nem bele való.

[link]

2020. febr. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez egy gagyi, sokkal szélesebb az izzószála. Onnentól, hogy ilyen vékony és helyiben ugyanott helyezkedik el mint az izzószál, biztosan jó lehet már. Azok nevetsegesek amik tele vannak ledekkel körben..
2020. febr. 1. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!